PE butila hermētiķa ūdensnecaurlaidīga un pelējumu necaurlaidīga lente

Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas

Polietilēns (PE) ir termoplastiski sveķi, ko iegūst, polimerizējot etilēnu. Rūpnieciski ir iekļauti arī etilēna kopolimēri un neliels daudzums α-olefīna. Polietilēns ir bez smaržas, nav toksisks, jūtas kā vasks, tam ir lieliska zemas temperatūras izturība (minimālā lietošanas temperatūra var sasniegt -100 ~ -70 ° C), laba ķīmiskā stabilitāte un tas var izturēt lielāko skābju un sārmu koroziju (nav izturīgs pret oksidāciju) Skābes raksturs). Istabas temperatūrā tas nešķīst parastos šķīdinātājos, tam ir zema ūdens absorbcija un lieliska elektriskā izolācija. Polietilēnu var presēt, presēt un iesmidzināt.

Ūdensnecaurlaidīga un miltrasa necaurlaidīga lente

Ūdensnecaurlaidīga un miltrasa necaurlaidīga lente


ūdensnecaurlaidīga blīvējuma lente

ūdensnecaurlaidīga blīvējuma lente

Platums: 22mm, 38mm, 60mm.

Krāsa: Balta.

Garums: 3,35 metri, 5 metri (lielu daudzumu var pielāgot).

Līme: Tas ir izgatavots no lieliska butila hermētiķa. Tas var būt izturīgs un ar labu līmes blīvējumu augstā un apakšējā temperatūrā un mitrumā.

Iepakojums: plastmasas iepakojums.

Materiāls: PE, butilkaučuks (pievienojot materiālam baktēriju inhibitoru, tas neradīs miltrasu, nav toksisks, bez smaržas, videi draudzīgas un vides aizsardzības prasības.)

Pielietojums: virtuves izlietnes ūdensnecaurlaidīga lente, virtuves ūdensnecaurlaidīga lente , vannas istaba, dušas telpa, stūra līnija, tualetes puse.

PIETEIKUMS:

1. Izmantojiet lietderības nazi, lai pilnībā noņemtu oriģinālo noslēgto silikonu.

2. Lai noņemtu virsmas atlikumus, izmantojiet organiskos šķīdinātājus (atšķaidītājus), piemēram, gumijas ūdeni, benzīnu utt.

3. Pagaidiet, līdz virsma ir pilnīgi sausa.

4. Iekštelpu temperatūras diapazons vislabāk ir ap 25 grādiem pēc Celsija, ja temperatūra ir pārāk zema, jūs varat izmantot matu žāvētāju, lai sasildītu līmi, un pēc tam ielīmēt.

5. Noņemiet plastmasas plēvi uz aizmugurējās līmplēves virsmas, salieciet PE ūdensizturīgo blīvējuma lenti 90 grādos un ielīmējiet to uz vannas un sienas virsmas.

6. Ielīmējot 90 grādu pagriezienā, sagrieziet muca pusi 45 grādu interfeisā.

7. Pēc sablīvēšanās pagaidiet no 8 stundām līdz 10 stundām.


Izmeklēšana