Betila līmlentes piemērošana vēja turbīnu lāpstiņām

Vēja enerģija ir sava veida dabiska, tīra, videi draudzīga un visstraujāk augošā zaļā enerģija, kas piesaista uzmanību visā pasaulē. Vēja enerģijas rezerves Ķīnā ir ļoti lielas un plaši izplatītas, tādēļ tām ir liels attīstības un izmantošanas potenciāls. Šis raksts galvenokārt ievieš buļļu lentes līmes punktu un veiktspējas prasību vēja turbīnas lāpstiņām, kas ir svarīga materiāla sastāvdaļa VARTM (vakuuma palīgmateriālu pārneses formēšanas tehnoloģija), lai nodrošinātu vakuuma sistēmas stabilitāti. Aprakstīti arī Kejianas butila sloksnes īpašības un īpašības.

Kā galvenā vēja enerģijas ražošanas sastāvdaļa ir daudz vieglās formēšanas procesu: roku pasta process, molding process, priekšpregšanas procesa, pultrēšanas procesa, pavedienu pārklājuma procesa, sveķu pārneses formēšanas / RTM procesa un vakuuma pārklāšanas formēšanas procesa uc pamatā. par VARTM (vakuuma palīgmateriālu sveķu pārneses veidņu tehnoloģija), šajā dokumentā galvenokārt ieviesta vakuuma blīvēšanas lenta, kas ir svarīgs VARTM materiāls, lai nodrošinātu vakuuma sistēmas stabilitāti.

image.png

VARTM ir jauna liešanas tehnoloģija liela mēroga kompozītu detaļu sagatavošanai. Gāzes šķiedru armatūrā vispirms tiek noņemta vakuuma stāvoklī, tad šķiedras efektīvu impregnēšanu iegūst, izmantojot sveķu plūsmu un caurlaidību; konservēšana istabas temperatūrā vai apkures temperatūra; un, visbeidzot, ir izveidots produkts ar noteiktu formu un šķiedru tilpuma saturs. Vakuuma blīvēšanas lentes funkcija parasti ir saistīt vakuuma maisiņu ar asmeņa mīti un to noslēgt vakuuma ievadīšanas procesā. Zemāk ir redzamas līmlentes vakuuma aizzīmogošanai .

image.png

Lai gan lāpstiņas perfūzijas formēšanas procesā netiek izmantota vakuuma blīvēšanas lenta, tai ir svarīga loma. Vietējais noplūdes punkts sistēmā novedīs pie gaisa ieplūšanas sveķu sistēmā un burbuļu veidošanās sveķu sistēmā, kas novedīs pie slēptas kvalitātes produktu problēmas un novedīs pie lappušu nogremdēšanas un lielu ekonomisku zaudējumu nopietnības dēļ. Tāpēc vakuuma noslēgšanas lente ir svarīgs produkts, kas efektīvi nodrošina visa sistēmas vakuuma pakāpi ( starp pelējuma un vakuuma maisiņu).

image.png

Parasti VARTM veiktspējas prasības vakuuma blīvēšanas lentēm ir šādas:

(1) labs blīvējums;

(2) Augsts elastības modulis, liels elonums pie pārtraukuma;

(3) stiprs savienojošs spēks uz vakuuma maisiņu un kompozītmateriāla materiāla virsmu;

(4) To var atdalīt, kad tas ir atdzisis līdz istabas temperatūrai, un uz metāla instrumentu virsmas nav atlikuma līme;

(5) ērta rokas izmēru noteikšana un vides aizsardzība;

(6) Laba augsta temperatūras pretestība.

image.png

Vējturbīnu lāpstiņas īpaša Kejianas blīvējuma lente pēdējo gadu laikā ir praktiski pielietojama vietējiem un ārvalstu klientiem:

(1) Tā kā butilkaučuks tiek izmantots kā matrica, tā blīvējums ir labs;

(2) Ievērojams caurplūdums nodrošina to, ka gumijas sloksne nav pārāk mīksta un var presēt noteiktu ruļļa biezumu.

(3) Tai ir laba sākotnējā saķere ar vakuuma maisiem, tādiem kā neilons un dažādi pelējuma materiāli, jo īpaši zemā temperatūrā, kas ir piemērota ziemeļu uzņēmumu izmantošanai rudenī un ziemā.

(4) Tēraudam, alumīnijam un citiem substrātiem gumijas sloksnes pēc dzesēšanas var viegli noņemt, un nav atliku līmes, tāpēc to var viegli izmantot.

(5) Var izturēt 204 ℃ ar augstu temperatūru.

Kejian blīvējuma lente var apmierināt visa veida VARTM pielietojuma prasības, lai sagatavotu vēja turbīnas lāpstiņu visā veiktspējā.

Ar nepārtrauktu vēja turbīnu lāpstiņu specifikāciju atjaunināšanu lieljaudas vēja turbīnu lāpstiņai ir vēja enerģijas nozares attīstības virziens. Augsta efektivitāte, ērta un masīvā vakuuma formēšanas procesa ražošana būs vēja turbīnu lāpstiņu ražošanas tendence un galvenais materiāls, lai nodrošinātu vakuuma blīvējuma darbību - vakuuma blīvēšanas lente būs aizvien svarīgāka lējuma procesā.