Butila gumijas izmantošana automašīnā

Butila gumijas ražošana sākās 1940. gados. 1943. gadā Exxon Company saprata butilgumijas rūpniecisko ražošanu BatonRouge rūpnīcā Amerikas Savienotajās Valstīs. 1944. gadā Kanāda Polysar Company pieņēma amerikāņu tehnoloģiju, lai izveidotu butila gumijas ražotni Sarnijā.Pēc 1959. gada ražo arī Franciju, Lielbritāniju, Japānu 1991. gadā Bayer iegādājās Polysar kopējo sintētisko gumiju, un Exxon iegādājās arī butila gumijas ražotni Francijā, no kuras butilgumijas ražošanu lielā mērā monopolizēja Exxon un Bayer.

1982. gadā bijušā Padomju Savienība uzcēla vienīgo pasaules polimēru butilgumijas ražošanas rūpnīcu Toriartī, un polimerizācijas reaktoru izstrādāja Padomju sintētiskā kaučuka institūts un Itālijas uzņēmums PI.

图片1

2017. gadā pasaules butilgumijas produkcija sasniedza vienu miljonu deviņi simti divdesmit pieci tūkstoši deviņi simti deviņdesmit deviņas tonnas gadā, galvenokārt Ziemeļamerikā, Āzijā, Ziemeļamerikā un Āzijas un Klusā okeāna reģionā veidoja vairāk nekā 65% no pasaules ražošanas jaudu.

Butilgumija vai IIR ir izobutilēna izoprēna gumijas saīsinājums. ir laba ķīmiskā stabilitāte un termiskā stabilitāte, jo īpaši izturība pret zemu temperatūru, un visredzamākais ir hermētiskums un ūdensnecaurlaidība . Tās caurlaidība gaisā ir tikai 1/7 no dabiskā kaučuka, 1/5 no stirola. butadiēna gumija, tvaika 1/200 dabiskā kaučuka un 1/140 no stirola-butadiēna gumijas.

Pateicoties izcilajai veiktspējai, tas ir plaši izmantots automobiļu rūpniecībā. Galvenokārt izmanto dažādu riepu iekšējās caurules ražošanai, gaisa necaurlaidīga riepu slānis, dažādi blīvslēgi, blīvgumijas, triecienu absorbējoši un trokšņu samazināšanas materiāli. utt .

图片2

Labāka izskata dizaina stils.

Nav laba auto viskoze.

Tas arī būs slikts.

Bet braukšanas laikā

Labs skaņas izolācijas automobilis

Tas ļaus vadītājam justies ērti

Ilgtermiņa rezultāts

Automašīnas skaņas izolācija un trieciena absorbcija

Efekts pasliktināsies.

Tātad vēlaties, lai automobilis izskatītos labi.

Ilgāku laiku

Automašīnas skaņas izolācija, trieciena absorbcijas efekts joprojām ir ļoti labs.

图片3

Faktiski, jūs varat izmantot šādi

Kejian izstrādātie produkti automobiļu izpētei un izstrādei

TOP BEST sērijas butila līme , līmlentes izmantošanas joma: durvju ūdensnecaurlaidīga plēve, siksnu blīvējums, stikla malu stienis, salona apdares sloksne, jumta lūka, ķermeņa sānu logs, līmes blīvējums ūdensnecaurlaidīgs.

图片4

TOP BEST-663G skaņas izolācijas loksnes pielietošanas joma :

Automašīnas durvis, grīda, jumts, pārsegs un citas trokšņa izolācijas daļas, sadzīves flīzes klusētas, utt.

Izvelciet plēvi no papīra, piestipriniet pie uzklāšanas zonas un piespiediet to ar veltni.

图片5

TOP BEST pielietojuma klāsts   pašlīmējošs automobiļiem

Gumijas-plastmasas blīvējuma sloksnei, piemēram, korpusa bagāžniekam un citām gumijas-plastmasas blīvējuma sloksnēm, ir funkcijas, kas saistītas ar hermetizāciju, ūdensnecaurlaidīgu, putekļu izturību utt.

图片6

TOP BEST-663B siltumizolācijas cementa izmantošanas joma

Automobiļu gaisa kondicionēšana, komerciālā gaisa kondicionēšana, auto grīdas segums, lokšņu metāla kārba kniedēšana starp blīvējumu, triecienu absorbciju, siltumizolāciju.

图片7

TOP BEST izplešanās hermētiķu sloksnes piemērošanas joma

Automobiļa zemas stiprības trieciena absorbcija tiek izmantota kā izplešanās līme, lai aizpildītu atstarpi starp lokšņu metāla daļām, kas var novērst ķermeņa lokšņu metāla saskari un dislokāciju, samazināt automašīnas korpusa trīci un samazināt troksni.

Tajā pašā laikā to var izmantot kā vietas metināšanas paplašināšanas līmi, lai noslēgtu un ūdensnecaurlaidīgu.

E uzklājiet uz plēves uzlīmējošo papīru, piestiprinot to lietojumprogrammas daļai un saspiežot, un izplešoties un sacietējot augstā temperatūrā 160-210 ° C un 30-60 minūtēs.

图片8