Hermētiķa pielietošana enerģijas taupīšanas jomā

Palielinoties modernizācijas tempam Ķīnā, arvien lielāka uzmanība tiek pievērsta enerģijas attīstībai un patēriņam. Enerģētikas problēmas risināšana ir nepieciešamība nodrošināt ilgtspējīgu ekonomisko attīstību, bet, lai fundamentāli atrisinātu enerģijas ierobežojumus, mums ir ne tikai jāuzstāj uz ietaupījumiem, bet arī jāievieš jaunievedumi, tas ir, jaunu tehnoloģiju un materiālu izstrāde un izmantošana, lai apmierinātu pieaugošo enerģijas ietaupījumu. prasībām un uzlabošanai Aizkaru sienu durvīm un logiem ir enerģijas taupīšanas efekts. Tāpēc ēku enerģijas patēriņa samazināšanas pasākums ir enerģiski taupošu aizkaru sienu durvju un logu izmantošanas veicināšana. No šī viedokļa arī aizkaru sienu durvju un logu attīstībai vajadzētu pāriet no sākotnējā dekoratīvā tipa uz nākotnes funkcionālo veidu.

Hermētiķim ir liela nozīme energoefektīvu aizkaru sienu un logu, kā arī stikla pakešu uzklāšanā. Hermētiķis tiek izmantots ēkas savienojuma blīvējumā, lai to aizzīmogotu, kā parādīts 1. attēlā. Dažādos ēkas savienojumus ietekmē tādi faktori kā temperatūra un ārējais spēks. Hermētiķim ir jāiztur savienojuma maiņa un apkārtējās vides ietekme (ūdens, gaisma, aukstums, karstums) šuvē, nesabojājoties. Hermētiķu galvenās īpašības ir elastība un saķere, un, otrkārt, hermētiķa izturība pret laikapstākļiem un izturība.

æ ™ ®é € šå »ºç’å¯ † å ° ç¤ºæ„ å ›¾


Hermētiķa blīvēšanas raksturojums ir aprakstīts, ņemot par piemēru aizkaru sienu un izolācijas stiklu: 2. attēls ir aizkaru sienas montāžas skats. No 2. att. Var redzēt, ka hermētiķis ir cieši noslēgts visās vietās, kur ir savienotas ēkas iekšpuses un ārpuses, kā arī tiek izmantota strukturālā līme un laika apstākļu izturīga līme. Savienojums starp izolācijas stiklu un ēku ir strukturāla līme, jo tas darbojas kā nesošais spēks. Tas ne tikai ilgstoši sasaista stiklu un ēku, bet arī ietekmē ārējos spēkus, piemēram, vēja slodzi un gravitācijas slodzi. Tas joprojām var uzturēt labu saķeri un stabilitāti; starp abiem stikla paketes ir izturīga pret laikapstākļiem līme, kas tieši aizzīmogo eju starp ārpusi un ēku, padarot ēku par slēgtu sistēmu un taupot enerģiju. Dozais stikls 2. attēla apakšā ir palielināts, sk. 3. attēlu (stikla paketes sadaļā).

å ›¾ç ‰ ‡ æ ¥ æº äºŽç½’ç» œ

Blīvējošā stikla paketes uzdevums ir uzturēt gāzi gaisa slānī, tādējādi veicinot izolācijas stikla un enerģijas blīvējuma ilgtermiņa enerģijas taupīšanas efektu, un otrais ir saglabāt stikla paketes struktūru stabilu un darboties kā galvojums.

Ja viena no šīm funkcijām netiek sasniegta, stikla stikla enerģijas taupīšanas efekts netiks apspriests. Stikla pakete vienmēr saskaras ar ārēju ūdens tvaiku infiltrāciju, vēja un lietus, saules iedarbību, ultravioleto starojumu, četru sezonu temperatūras starpības izmaiņām utt., Kā arī ar ārējiem spēkiem, piemēram, gaisa spiedienu un vēja slodzi. Dažādi vides faktori darbojas kopā, lai stikla paketi veidotu. Tāpēc smagākajos apstākļos hermētiķim jābūt ūdensnecaurlaidīgam, hermētiskam, starojuma izturīgam, temperatūras izturīgam, mitrumizturīgam utt., Vienlaikus ievērojot arī stikla pakešu ražošanas procesa prasības.

Lai nodrošinātu stikla paketes kvalitāti, augstas kvalitātes hermētiķis ir visvienkāršākā garantija labu stiklu ražojošam stiklam. Īpaša uzmanība tiek pievērsta faktam, ka strukturālās līmes būtībā atšķiras no parastajiem hermētiķiem. Silikona strukturālo līmju izvēlei jābūt piesardzīgai, jo pamatne ir piesaistīta galvenajai struktūrai un ir pakļauta vēja slodzēm un stikla svaram. Konstrukcijas līmei jābūt pietiekami izturīgai, lai izturētu šīs slodzes. Tajā pašā laikā strukturālajai līmei jāatbilst elastības modulim, ko nosaka standarts. Projektētājam ir jāaprēķina konstrukcijas savienojuma biezums pēc elastības moduļa. Hermētiķis ar mazu moduli nav piemērots strukturālai līmei. Zema moduļa līme ietekmē vēja slodzi vai pašmasu. Zem tā būs lieli pārvietojumi, kas nav pieļaujami stikla aizkaru sienu konstrukcijā. Tomēr konstruktīvās līmes modulim nevajadzētu būt pārāk lielam, jo konstrukcijas līme ir jāpielāgo gumijas šuves deformācijai, ko izraisa pašas svara slodze, vēja slodze un tamlīdzīgi.


1.Butila hermētiķu izplatītās problēmas

(1) Pirmais butilizolācijas stikla hermētiķis kā izolācijas stikls un otrais silikona vai polisulfīda izolācijas stikla hermētiķis ir tieši noslēgts vienā korpusā. Tā kā daži ražotāji ražo silikona gumiju, un polisulfīda gumija satur daudz minerāleļļas, vai butilkaučuks pats satur minerāleļļu. Izgatavotais stikla pakete, nonākot saules gaismas vai karstuma ietekmē, izraisa butila plūsmu vai varavīksnes fenomenu.

(2) Doba stikla rāmī izmantotā stikla līme un izolācijas stikla otrais dobais stikla blīvējums ir tiešā saskarē ar punktu un ir netiešā saskarē ar izolācijas stikla pirmo butila izolācijas stikla hermētiķi. Ja stikla līme satur daudz minerāleļļas, tā arī izraisīs butilgumijas plūsmu vai varavīksnes fenomenu.

(3) Aizkaru sienas plāksnē izmantotā laika apstākļu izturīgā līme ir saskarē ar otro stikla paketi un ir netiešā saskarē ar izolācijas stikla pirmo butila gumiju. Ja gumija, kas izturīga pret atmosfēras iedarbību, satur lielu daudzumu minerāleļļas, tā arī izraisīs butilgumijas plūsmu vai varavīksnes fenomenu. Šo parādību tiešais rezultāts ir blīvējuma kļūme un nespēja ietaupīt enerģiju.

2. silikona hermētiķu plaisāšana

(1) Arī šī parādība ir ļoti izplatīta. Lai samazinātu dažu zemas kvalitātes hermētiķu izmaksas, tas ir tiešs iemesls zemu cenu nestabilu pildvielu izmantošanai.

(2) Vēl viens svarīgs hermētiķa plaisāšanas iemesls ir celtniecības vide.

3. stikla migla

Kopumā labai siltumizolācijas stikla konstrukcijai ir jāpieņem divkārša caurlaidīga blīvējuma struktūra, piemērots desikants, pirmais hermētiķis ar zemu ūdens tvaiku caurlaidības ātrumu, otrais hermētiķis ar lielisku bīdes stiepes izturību un nepārtrauktiem stūriem. Starplikas bez starplikām. Lai arī dažādos augstas veiktspējas izolācijas stikla dizainos tiek izmantoti daudzi augsto tehnoloģiju materiāli, lai stikla paketei būtu tādas funkcijas kā antikondensāts, trokšņa samazināšana, termiskā pretestība un stikla plīšana, hermētiķim, kam ir svarīga loma tā darbībā un kalpošanas laikā stikla pakete ir Tas vienmēr jāuztver nopietni.

Secinājums

(1) Hermētiķim, ko izmanto enerģijas taupīšanas ēkās, jābūt ūdensnecaurlaidīgam, gaisa necaurlaidīgam, starojuma izturīgam, temperatūras izturīgam, mitrumizturīgam un citām īpašībām, lai tas ilgtermiņā atbilstu enerģijas taupīšanas un blīvējuma ilgumam.

(2) Lai nodrošinātu zīmoga kvalitāti, ir jāpārbauda noslēgtā kolagēna materiāla kvalitāte, lai nodrošinātu zāļu stabilitāti. Lai samazinātu izmaksas, ir absolūti neiespējami pievienot palīgvielu, kas nopietni ietekmē hermētiķa un pamatnes savietojamību.

(3) Lai novērstu aizkaru sienas kvalitātes problēmu, ir jānovērš hermētiķa plaisāšanas, plūšanas un miglošanās problēmas, kas rodas lietošanas laikā.

(4) Pēc salīdzināšanas testa ar līdzīgiem ārvalstu izstrādājumiem, ieskaitot ilgstošu pakļaušanu dabiskiem apstākļiem un paātrinātu paātrinātu novecošanās testu, uzņēmuma ražotajai silikona strukturālajai līmei ir lieliska izturība un tā ir līdzvērtīga ārvalstu augstas kvalitātes produktu veiktspējai.

(5) Lai attīstītu energoefektīvu ēku ilgtspējīgas attīstības vajadzības, piemēram, īpaši augstas veiktspējas un silikona gumijas ar caurspīdīgu silikona gumiju, caurspīdīgu silikona gumiju, caurspīdīgu un baltu butilkaučuku, ugunsdrošu hermētiķi utt., Izstrādāja dažādus jaunus produktus. Tas ievērojami bagātina celtniecības blīvējuma materiālu daudzveidību, lai apmierinātu dažādu arhitektūras stilu dažādās vajadzības.