Vai jūs tiešām zināt, kā pateikt patiesību no viltotas ūdensnecaurlaidīgas lentes?

Butilkaučuks, IIR īsumā, ir izobutilēna izoprēna gumijas akronīms. Tam ir laba ķīmiskā stabilitāte un termiskā stabilitāte, izcilākā ir hermētiskums un ūdens necaurlaidība. Tā caurlaidība gaisā ir tikai 1/7 no dabiskā kaučuka, un stirola-butadiēna kaučuka svars ir 1/5 no stirola-butadiēna gumijas, bet tvaika caurlaidība ir 1/200 no dabiskā kaučuka, bet stirola-butadiēna gumijas caurlaidība ir 1/ 140.


201801161456232624099.jpg

ūdensnecaurlaidīga butila lente


图片1.png

butila lente

Šo materiālu ir grūti iekļūt ar gāzi, ko izmanto hidroizolācijas hermetizācijā, ir gabals no kūka. Kas ir vēl biedējoši, ir tā izcila atmosfēras pretestība. Tātad, kā šāds lielisks materiāls var atšķirt autentiskumu un nepatiesumu? , mēs apkopojam šādas diferenciācijas metodes:

 • smarža

  Pirmkārt, oriģinālā butilkaučuka smarža būtībā nav garša, un šī materiāla nedaudz emulsijas vai bitumena garša, galvenokārt, lai samazinātu asfalta maisījuma materiālu pievienošanas izmaksas.

 • Krāsa

  Saskaņā ar gumijas krāsu reālā butilkaučuka ir balta un dzeltenīga. Lai ietaupītu izmaksas, lielākā daļa vietējo ražotāju samazina izmaksas, pievienojot asfaltu, tāpēc krāsa kļūst pelēka vai melna. Protams, izmaksas tiek samazinātas, kā arī tiek samazināta izturība pret augstu un zemu temperatūru.

 • Sākotnējā viskozitāte

  No sākotnējās viskozitātes atšķirības tā saucamā sākotnējā viskozitāte ir pirmā saskare ar materiālu, uztverto viskozitāti. Bet sākotnējā viskozitāte reālā butilkaučuka nav ļoti augsta, kā parādīts materiāla attēlā, izskatās laba viskozitāte. Bet profesionāļi var redzēt, ka bitumena pievienošana ir arī pirmā acu uzmetiena pievienošana emulsijai. Tomēr augstā temperatūrā, jo īpaši karstā vasaras metāla virsmā, augsta temperatūra var sasniegt 80 ℃, tā bieži parādās plūstoša parādība. Tā izturība ir pašsaprotama.

 • Alumīnija folijas virsma

  Alumīnija folijas virsmas diferenciācija. Patlaban vispopulārākais tirgus ir alumīnija plēve un alumīnija plēve, kompozīta neausta drāna, divi materiāli.


  Lai gan alumīnija pārklājuma virsma var savienot dažādus krāsu produktus, bet tā materiāls nav pret UV starojumu, tā ekspluatācijas laiks parasti nav ilgāks par divām vasarām. Visbeidzot, jūs atradīsiet, ka labs izskats var piesaistīt jūsu uzmanību , bet klienti galu galā vēlas kvalitāti.

  Parunāsim par alumīnijveida kompozītmateriālu neaustiem audumiem. Šī šķietami sarežģītā divslāņu kompozītmateriāla virsma, kas galvenokārt tiek attēlota kā acs virsmas butila lente. Tāpat kā alumīnija krāsainās virsmas, šī šķietami labākā režģa lente novieto nevērtīgā klienta vēlmi pēc skaistuma, bet ignorē tā ietekmi uz kvalitāti .


图片3.png

alumīnija līmlente


图片4.png

alumīnija folijas butila lente