Stikla aizkaru sienu strukturālā līme neizdevās, vai tiešām saprotat, kāpēc?

Palielinoties stikla aizkaru sienas izmantošanai un kalpošanas ilgumam, stikla aizkaru sienas kvalitāte kļūst arvien svarīgāka. Pēkšņs aizkaru sienas stikla kritums notiek bieži, kas nopietni apdraud cilvēku dzīves un īpašuma drošību. Kā viens no galvenajiem stikla aizkaru sienu materiāliem, aizkaru sienu stikla krišana ir īpaši svarīga strukturālās līmes bojājuma dēļ.

图片1

1. Metode strukturālo līmes mehānisko īpašību novērtēšanai pēc novecošanas

Dažādos temperatūras apstākļos, stiepes saķere, stiepes saķere pēc sāls izsmidzināšanas, stiepes saķere pēc skābes miglas, stiepes saķere pēc ultravioletā starojuma, asaru īpašība, stiepes saķere dažādās temperatūrās, stiepes saķere pēc sāls aerosola, stiepes saite pēc skābes migla, stiepes saķere ultravioletajā gaismā, asaru īpašība, salīdzinot ar sākotnējā stāvokļa stiepes izturību, noguruma īpašības prasa, lai apstrādātās stiepes izturības attiecība (ti, īpašību aiztures attiecība) būtu lielāka nekā 0,75. Šīs prasības mērķis ir kontrolēt strukturālo līmes izturību, tas ir, konstrukcijas līmes ilgstošas lietošanas laikā ir pakļautas dažādiem novecošanas faktoriem, un tās joprojām var uzturēt labu veiktspēju un ilgu kalpošanas laiku.

2 glass Stikla aizkaru sienu strukturālās līmes atteices analīze

Lietojot stikla aizkaru sienu, tas bieži tiek pakļauts atkārtotai brāzmas spiediena iedarbībai, kas darbojas vertikāli uz stikla paneļa, kas padara strukturālo līmi atkārtoti vilktu un spiedienu. Šāda veida ilgtermiņa darbība var ievērojami samazināt konstrukcijas līmes kalpošanas laiku. Arī tās līmējošā veiktspēja pakāpeniski samazinājās, kā rezultātā nokrita aizkaru sienas stikls. No otras puses, stikla aizkaru sienas atvēršanas ventilatora sākotnējā projektēšanā stikls parasti tika savienots ar atvērtu ventilatora rāmi tikai ar strukturālu līmi, un zem stikla nebija papildu stiprinājuma vai atbalsta. Tā kā atveres ventilators lietošanas laikā saņem atveres un aizvēršanās vibrāciju, tā atkārtoti, pēc tam, kad strukturālā līme ir izmantota kādu laika periodu, līmēšanas spējas zudums izraisa stikla kritumu kopumā.

(1) Nepareizas konstrukcijas, konstrukcijas un materiāla izvēles izraisītas konstrukcijas līmes kļūmes

Agrīnai stikla aizkaru sienai nebija konkrētu būvnormatīvu un specifikāciju. Daudzas aizkaru sienu konstrukcijas izmantoja sliktākas strukturālās līmes, strukturālo līmi netika pārbaudīta par saderību, adhezīvā virsma būvniecības laikā netika efektīvi iztīrīta, un līme nav pielīmēta pēc vajadzības. Līmes platums un biezums neatbilst dizaina prasībām. Dažās vietās, līmi nav pilna, ir tukšumu, pat šķelto līmi, dizains nepamatotu mehānisko aprēķinu, un tā tālāk.Šie aspekti nopietni ietekmē pakalpojumu kvalitāti un kalpošanas laiku strukturālās līmes, lai stikla aizkaru sienas šis periods nesasniedz kalpošanas laiku, pat nopietnas konstrukcijas līmes kvalitātes problēmas parādās neilgi pēc būvniecības, un strukturālo līmes kalpošanas laiks ievērojami samazinās.

(2 structural Strukturālās līmes novecošanas atteice

Strukturālās līmes novecošanās ir galvenais faktors, kas noved pie tā bojājuma. Strukturālo līmes lietošanas laikā strukturālo līmes līmes īpašības ietekmē dažādi faktori, piemēram, gaisma, karstums, skābeklis (ozons) un mikroorganismi utt. strukturālo līmes īpašības pakāpeniski samazināsies un pat aizkarsīs aizkaru sienas kopumu. Tas īpaši attiecas uz mitrām, kodīgām vielām un tiešiem saules stariem.

Strukturālās līmes izturība pret izturību ir strukturālās līmes izturība. Strukturālo līmes izturība dažādās praktiskās vidēs ietver ilglaicīgu izturību, izturību pret laika apstākļiem, termisko stabilitāti, noguruma izturību un izturību. saistītās daļas, virsmas pirmapstrāde, temperatūra, pielietotais stress un tā tālāk.

(3 structural Strukturālās līmes strāvas atteice stresa pārrāvuma laikā

Strukturālā līme ir sava veida mehānisks nelineārs polimēra materiāls. Šobrīd strukturālās līmes reoloģiskās īpašības netiek ņemtas vērā lielākajā daļā inženiertehnisko konstrukciju. Strukturālā līme ilgstoši tiek pakļauta stikla pašmasai, kas izraisa aizkavētu negadījumu. Piemēram, daži slēptās rāmja stikla aizkaru sienas stikla vai dobās stikla ārējās loksnes drīz pēc jaunās būvniecības parādās viss kritums ir acīmredzama dislokācija starp stiklu un balstu pirms kritiena, un acīmredzama strukturālo līmi.

(4 Environmental Vides faktoru ietekme uz strukturālās līmes novecošanu

Silikona strukturālais hermētiķis ir sava veida polimēru materiāls, ko neizbēgami ietekmē vides faktori aizkaru sienu praktiskā pielietošanā. Piemēram, lietus ūdens, ultravioletais starojums, augsta temperatūra, augsts mitrums, smagi auksti un piekrastes apstākļi, sāls miglas vide sāls-sārmu augsne un skābās miglas vide, ko izraisa vides piesārņojums, paātrinās hermētiķu novecošanu un padara hermētiķi krāsas maiņas un burbuļu maiņas procesā. Samazinās plaisu, piemēram, smalcināšanas, plaisāšanas un nojaukšanas, kalpošanas laiks, kas nopietni ietekmē aizkaru sienu konstrukcijas drošību.

Complex 5 complex Sarežģītu spēku ietekme uz strukturālo līmi

Stikla aizkaru sienas forma kļūst arvien jaunāka un unikāla un augstāka. Jaunu augstceltņu dizaina forma ir radusies, un ir nepieciešama arī strukturālo hermētiķu darbība.Pielietojot strukturālo hermētiķi uz stikla aizkaru sienas, tam ir daudz sarežģītu ārējo spēku: (1) horizontālā vēja slodze, (2) ) vertikālais bīdes spēks, (3) plīsuma spēks, ko izraisa stresa koncentrācija, ko izraisa strukturālā līmes defekts; (4) mehāniskā noguruma spriedze, ko izraisa cikliska vēja slodze, vibrācija un citas dinamiskas slodzes; (5) konstrukcijas līmes slodze, ko izraisa ilgstoša stikla svara slodze. Šie sarežģītie ārējie spēki padara strukturālo hermētiķi dinamiskās deformācijas stāvoklī, ko ilgu laiku nevar novērot ar neapbruņotu aci, un paātrināt novecošanu. strukturālo hermētiķi. 图片2

(6 seal Kvalitātes problēmas hermētiķu izstrādājumiem

Iekšzemes hermētiķu tirgus ir haotisks un tirgus konkurence pakāpeniski pastiprinās. Tāpēc ir daži gadījumi, kad produktu cenas tiek samazinātas, izmantojot augstu pildījumu, izvēloties zemākas izejvielas, un viltojot slavenus zīmolus ar viltotiem un zemākiem produktiem. Tas ne tikai traucē tirgu un nopietni apdraud nozares veselīgo attīstību.

Galvenais sniegums ir šāds:

(1) pildīta ar balto eļļu, pirolītisko silikona eļļu un citiem zemākiem plastifikatoriem hermētiķī.

Baltā eļļa ir bezkrāsains, bezkrāsains, balts, garš ķēdes alkāns, ko iegūst, augstā spiedienā hidrējot naftas eļļošanas frakcijas ar zemu viršanas temperatūru un viegli iztvaikojot. Blīvgumijas virsmas spīdumu var uzlabot ar mikroprocesoru. Balta eļļas pildījums hermētiķī ne tikai ievērojami samazina hermētiķa izmaksas, bet arī ievērojami uzlabo hermētiķa izskatu un ekstrūzijas veiktspēju. Kvalitātes problēma nav atrodama hermētiķa izmantošanas procesā. Tomēr ar laika gaitu, balta eļļa hermētiķī pakāpeniski iztvaiko, kas padarīja hermētiķi paši sacietējušu, trauslu un pat krekingu. Baltās eļļas polaritāte un butila hermētiķis ir līdzīgi. Saskaņā ar līdzīgas fāzes izšķīdināšanas principu, butila hermētiķis tiks uzpūsts un izšķīdināts, kad tas atbilst baltajai eļļai, kā rezultātā tiek iegūta dobā stikla plūstošā eļļa, miglošanās, atdalīšanās un tā tālāk.

(2) Hermētiķim piemīt slikta izturība pret novecošanu. Ja hermētiķa sākotnējā veiktspēja neatbilst valsts (nozares) standarta prasībām, pēc vēja, lietus, saules un novecošanas laika hermētiķu īpašības ievērojami samazināsies, un hermētiķis kļūs ciets un trausls . Nopietnas plaisas un noplūdes radīsies pēc tam, kad tiks izmantota ēku inženierijā.

(3) Viltots slavens zīmols ar zemāku labumu. Lai sasniegtu augstu peļņu, sliktāks hermētiķis tiek izmantots, lai kopētu slaveno zīmola produktu projekta izstrādes procesā, kas rada nopietnas kvalitātes slēptas problēmas aizkaru sienas projektam.

Strukturālajai līmei ir svarīga loma durvju un logu aizkaru sienas būvniecībā. Tās izturība un stabilitāte ir tieši saistīti ar logu un durvju aizkaru sienas drošību un izolācijas stikla enerģijas taupīšanas efektu. "Pasīvās ēkas" pieaugums mūsu valstī ir drošs arī strukturālai līmei. Lai nodrošinātu ilgu kalpošanas laiku silikona strukturālajam hermētiķim, mums vajadzētu gūt pieredzi no progresīviem starptautiskajiem standartiem, pilnveidot mūsu valsts silikona strukturālās līmes standartus un īstenot obligātās politikas, lai uzlabotu nozares piekļuves sistēmu.