Pārbaude pārbaudīt plombas pārklāšanas process

1, pre-Asambleja pēc thepretreatment deformācijas un impactAssembly, pārbaudiet plombas ir sākotnēji jāinstalē. Apdares thedeformation blīvējuma virsma, hermētiķi gapshould jābūt vienādiem, plaisa starp labākajiem 0.1-0.2mmand ne vairāk kā 0,8 mm, lai ietilptu roņu montāža.

Otrkārt, griezta noņemt lieko līme pusē zem spiediena konservēšanas ekstrūzijas improvingappearance kvalitāti. Apgriešana nav rubberlayers.

Trīs, līmi attieksme uzreiz pēc uzmanības būtu vienmērīgi. Kopējā methodsinclude roku krāsošana, apsmidzināšana, veltņu pārklāšanas, spiediena, spiediena un vakuuma piesūcināšana iegremdējot. Vienā gabalā, līmes roku, izmantojot suku, lāpstiņu un riteņu variousshapes lielu platību pārklājums smidzinātājs nelielu daudzumu var veidā, bet līme ir daudz plānāks. Likmes metodi varētu izmantot augstas cutadhesive plaisa. Izmanto liešanas lielos daudzumos līme spiediena orvacuum piesūcināšana metodi.

Četras vietējās theobjective blīvējuma virsmas ir jānoņem, eļļas, krāsas, rūsas, anddust. Dīzeļdegvielas un benzīna parasti usedcleaning šķidrumu, precizitāti vai nelielā platībā ofmachine daļās, ko izmanto acetona, etiķskābes etiķi andbanana ūdeni mazgāšanas šķīdinātāju, blīvējuma virsmas ofsodium hidroksīds, nātrija karbonāts, sodiummetasilicate un nātrija sārmu metālu solutioncleaning. Ideāls ir apstrādāta withtrichloroethylene tvaiki. Patenta leatheravailable uguns lāpu atkal dega ar rustremover vai mazgāšanas metode.

Pieci ķīmiskās apstrādes mērķis ir arī jānoņem theoxide plēve, pēc ķīmiskās apstrādes sealingsurface, veido blīvu un vienotu jaunu oksīds filmand šķidrā infiltrācijas, apvienojumā ar increasedsurface polaritāti, spēkā būtiskas salaryincrease. Pēc ķīmiskās apstrādes sealingsurfaces nepieciešams žāvēšana, žāvēšanas laiku andtemperature, ir stingri jākontrolē, un ilgi turēt un žāvēšanas tūlīt aftergluing.

Seši, vienota pārbaužu izvēles vai theadhesive, pārklājuma biezums ir konsekventi, pilnīga konservēšana. Visbiežāk usedmethods testēšana ietver ultraskaņas, akustiskās emisijas, x-ray radiation, infrasarkano fotogrāfiju andholography.

Septiņi, koriģējot saskaņā ar formulu un secīgas operācijas, gumijas saskaņošana būtu vienādi.

Astoņi, mehāniskā apstrādē uz virsmas ofmetal oksīda garozā varētu būt mehāniska treatmentto noņemt. Starp tām, smilšu vislabāk. Sandmaterials, apstrādā saskaņā ar thehardness materiālu izvēli. Grūti metaliron un alumīnija mīksts metāls izmantots smilšu oralumina.

Deviņi, līmi konservēšanas, temperatūras un timeplayed nozīme. Nepieciešama arī acertain sablīvēšanas pakāpe. Atkarībā no lipīgās curingproperties Heatingtemperature. Istabas temperatūrā konservēšanas adhesivesare nepieciešams noguldīt 24h, lai achievegood sniegumu; konservēšanas karstās līmes izārstēt timeis 1-3h. adhezīvu anaerobo jāizolē no gaisa var izārstēt, konservēšanas pie istabas temperature24h, ieviešot izārstēt Accelerator, pāris minutescan izārstēta.