Kejian veiksmīgi piedalās JEC kompozītmateriālu Parīzē

No 2017. gada 14. marta līdz 2017. gada 16. martam mūsu galvenais vadītājs Haitao Wu ar ārvalstu tirdzniecības vadītāju Xuesong Chen, Mark Wang un mārketinga menedžeri Doris Wu dodas uz Parīzes Nord Villepinte izstāžu centru, kas atrodas ziemeļu nomalēs, lai piedalītos "2017. gadā JEC Composites Parīze ", un viņi ir guvuši auglīgus rezultātus.

 

图片 10.jpg


"JEC Composites Paris" sponsorē Francijas Composites asociācija kompozītmateriālu izstrādei, ko katru gadu rīko kopš 1965. gada, un ir rīkojusi 52 sesijas līdz 2017. gadam. Turklāt tā ir lielākā un vēsturiskā kompozītmateriālu izstāde Eiropā, pat visā pasaulē.

Šā brauciena mērķis galvenokārt ir paplašināt redzesloku, atvērtu prātu, apgūt uzlabotas prasmes, apmainīties ar idejām un veidot sadarbību. Tajā pašā laikā viņi pilnībā izmanto šīs izstādes iespējas sazināties un sarunāties ar viesiem un tirgotājiem, lai vēl vairāk paplašinātu uzņēmuma redzamību un ietekmi šajā nozarē, kā arī lai labāk izprastu kolēģu uzņēmumu īpašības ar progresīvām tehnoloģijām, lai labāk uzlabot mūsu produktus un spēlēt savas priekšrocības.


图片11.jpg


Izstādes vietā mūsu uzņēmums galvenokārt eksponē vakuuma maisiņu plēvi, perforētas izlaišanas plēvi, mizas slāni, lipīgu lentu, VHB lentu un citus izstrādājumus. Mūsu izstādes dalībnieki vienmēr atbild uz vispopulārāko viedokļu mīklas un dzīvo prezentāciju ar pilnu entuziasmu katram apmeklētājam. Turklāt viņiem ir atklāta saziņa ar veciem un jauniem klientiem un iepazīstina ar viņu uzņēmuma attīstību. Līdz ar to tas uzlabo savstarpējo draudzību un uzticēšanos, un ir labs pamats Kajian saimniecībai, lai veiksmīgi iekļūtu pasaules kompozītmateriālu tirgū.


图片 12.jpg


JEC Composites Parīze ļauj Kejianam piedalīties parādīt sevi un cerēt uz nākotni, kas patiešām ir labs ceļojums visiem mums!