Kejian pārspējis konkurentiem stiprinājums Expo Shanghai 2013. gadā


Vakar, "2013 stiprinājums Expo Shanghai" kas ir izrādījās viens no ietekmīgākajiem izstādes par globālo stiprinājums nozarē notika, Shanghai World Expo izstāde un Convention Center, 21, 128 apmeklētājiem, tostarp 1,637 profesionāliem pircējiem no 57 valstīm pulcējās kopā parādot savus produktus. Kejian Ķīnas lielākais butil hermētiķu ražotājs, kā arī piedalījās un cēla apmeklētājiem neaizmirstamu produktu šovs.


"Stiprinājums Expo Shanghai" ir tikai gadījumā Ķīna, kas iepazīstināja izstādes, kas pārstāv visu stiprinājums ražošanas ķēdē, tostarp materiāli, iekārtas, pelējuma, skrūvju, testēšanas ierīcēm, tirdzniecība un pakalpojumi. Kejian ir iekļauta nodaļa "Ķimikālijas". Kejian celta no dažādiem materiāliem, piemēram, butil, poliuretāna, silikona un akrila hermētiķi dažādos formātos, ieskaitot cartriages, maizītes un bungas. Šie hermētiķi var izmantot plašu nozaru, piemēram, būvniecība, automobiļu, vēja enerģija, komunikācijas, kulba, utt. Atsevišķi modeļi ir 666 tērauda struktūru butil hermētiķis, 660 kulba lentes, 656 alumīnija falshing lentes utt.


Kejian ir vadītājs, GM, tostarp arī piedalījās izstādē. Un viņi apsveica cilvēki ar to skaisti smaidi un excelleny knowledgement. Ar labu apkalpošanas attieksme un plombēšanu produktu exordinary, booth pildīta ar apmeklētājiem.


"2013 stiprinājums Expo Shanghai" bija šausmīgs pieredzi kejian stuff, un noteikti Kejian būs nākamais tiem.Ar Eudora Neves