Kejian izcilām 17 China International adhezīvu un hermētiķu izstāde


Laikā septembris 25-27, the17th andquot; Ķīnas starptautiskās adhezīvu un hermētiķu Exhibitionandquot; notika CCPIT

(Sub-ķīmijas rūpniecības Padomes), Shanghai World Expo izstādē andamp; ConventionCenter.Companies incoatings, tipogrāfijas krāsas andamp; līmes, līmēs, andamp; hermētiķi, lentes andamp; etiķešu nozaru apkopojuši un dalītu savu produkciju ar otru.


Šobrīd, adhezīvu un hermētiķu atkritumi, kuri var būt lietoti daudzās nozarēs, piemēram, pakete, celtniecības, celtniecības materiāli, koksnes, elektrība, automobiļu, kosmiskās aviācijas, poligrāfijas, apavu izgatavošanu, somas un tml. Ķīna andquot; International adhezīvu un hermētiķu Exhibitionandquot; ir kļuvusi par vispopulārāko un profesionālas ķīmiskās tradeshow Ķīnā, kas nav tikai notikums adhezīvu ražošanas nozares, bet visas šīs saistītās nozares.Kejian atnāca un superised visiem ar lielisku produktu, jo īpaši tiem, kas izmantoti ēku būvniecība. Viņi paskaidroja, un šobrīd pierādīja to nodotu #39; brīnišķīgo sniegumu kā ūdensdrošumu, uv izturība.


Kejianand #39; s gnernal vadītāju un nodaļu vadītājiem, tur ieradās ar pārliecību. Pēc tirdzniecības izstāde, viņi ļoti apmierināts ar to, ka viņi ieguvuši daudz jaunus klientus un iepazina arī daudzas konkurētspējīgas conterparts sppeared. andquot; Itand #39; s aizraujoši ir iespēja attīstīt biznesu, andquot; boss teica, andquot, un itand #39; s arī lieliska iespēja pozicionēt Kejian šajos tirgos.


Un, protams, nākamais ChinaAdhesive izstādē ir expectable!