Kejian prognozēts pati AMTS 2015 (Šanhajas starptautiskās automobiļu ražošanas tehnoloģiju un materiālu parādīt 2015)


AMTS 2015 (Šanhajas starptautiskās automobiļu ražošanas tehnoloģija andamp; Materiālu parādīt 2015) notika on26th - 28 augusts inShanghai jaunu starpt Expo CentrebyShanghai uz visiem laikiem izstāde Co SIA simtiem auto, kas saistīti ražotāji un piegādātāji šeit sapulcējušies, lai izpētītu jaunus produktus.

Šanhajas starptautiskās automobiļu ražošanas tehnoloģija andamp; Materiālu parādīt 2015 (AMTS 2015) ir ideāla platforma, lai vispusīgi parādīt novatoriskus produktus un progresīvu ideju automobiļu ražošanas tehnoloģiju jomā. Tā satur izstrādātājiem un pircēju interese par automobiļu dizains un izstrāde.


Kejian polimēru materiālu (Shanghai) Co, Ltd, piedalījās šajā izstādē, celt to awsome blīvējuma produkti: 663 Thermal Insulation Māls; 663 skaņas slāpēšanas plāksnes; 669 vadu stiprinājumu lenti; 640 karsta kausējuma poliuretāna vējstikla lentes, EPDM membrānu, pvc lentas, utt. Šie produkti ir paredzēti, lai zīmogs caulks panākt perfektu ūdensdrošumu, skaņu slāpējošo, siltuma pretestību, vadu stiprinājumu un tā tālāk. Kejian ir koncentrējoties uz hermētiķi gandrīz 10 gadus un kļūt par lielāko butil hermētiķu Ķīnā, un tagad tie ir ticībā viņi ir iemācījušies un gatavas augšējās hermētiķu ražotājiem pasaulē.


Ar daudz sasniegt piedāvājumus un interesentiem, kas ieguvuši, Kejian jau gaida nākamo AMTS.Ar Eudora Neves