Parunāsim par jautājumu par hermētiķi.

Ērtas, drošas un uzticamas dzīves vides radīšana neizbēgami būs atkarīga no drošiem un videi draudzīgiem apdares materiāliem. Lai arī tas nav ļoti pievilcīgs, hermētiķis tiek plaši izmantots katrā mājas stūrī, piemēram, durvju un logu šuvēs, baseina šuvēs, grīdlīstēs utt. Šodien es runāšu arī ar jums par to, kā analizēt un risināt dažādas kopējās problēmas, saskaroties ar hermētiķi.


Kāpēc hermētiķis plaisā un notraipās

1. Projektēšanas defekti: savienojuma interfeiss jāprojektē kā divpusējs savienojums, lai nodrošinātu hermētiķa pārvietošanos ar savienojumu pēc blīvējuma; tajā pašā laikā izvairieties no trīspusējas salīmēšanas, jo trīspusējā savienošana izraisa hermētiķa nevienmērīgu spriegumu un viegli saplēšamu. .

2. Nepareiza līmes izvēle: Tā kā dažādu substrātu siltumizolācijas koeficienti ir atšķirīgi, dažiem substrātiem ar lielu termiskās izplešanās koeficientu vidē ir liela saskarnes nobīde ar lielu temperatūras starpību starp dienu un nakti; turklāt dažas saskarnes atrodas vibrējošā vidē. Izraisa saskarni, kas ir liela. Šajos apstākļos, ja tiek izvēlēts hermētiķis ar zemāku pagarinājumu, hermētiķis ir viegli sašķelts.

3. Nepietiekama tīrīšana: Ja šuvēs ir piesārņotāji, pirms būvniecības tas ietekmē koloidālo saķeri, kas novedīs pie plaisāšanas vai netīrumu noņemšanas. Tāpēc pirms būvniecības ir jāpārliecinās, ka savienojumi ir pilnībā iztīrīti, un pēc skata leņķa tiek rezervēts piemērots uzturēšanas laiks.


Kāpēc hermētiķim pēc sacietēšanas saraujas grumba?

1. Konstrukcijas biezums ir pārāk plāns: ja lielums ir pārāk plāns, pēc sacietēšanas tas saraujas un saburzīsies. Šo parādību var samazināt, palielinot izmēru biezumu atbilstoši vēlamās blīvējuma spraugas attiecīgajam platumam. Atbilstoši aizzīmogotā interfeisa faktiskajai situācijai ieteicams uzklāt līmi 6-12mm.

2. Hermētiķa kvalitāte nav laba: daži hermētiķi ražošanas procesā pievieno pārmērīgu daudzumu plastifikatoru (balto eļļu). Ja konservēšanas laikā hermētiķim ir noteikta iztvaikošanas pakāpe, līmes tilpums samazinās. Tādējādi koloīds saraujas un saburzīsies.


Kāpēc hermētiķim ir eļļas noplūde?

Hermētiķa kvalitāte nav laba: daži ražotāji cenšas uzvarēt klientus par zemām cenām, silikona polimēra vietā pievieno pārmērīgi zemu balto eļļu un ražo lētu un zemas kvalitātes hermētiķi, savukārt baltā eļļa un hermētiķu sistēma ir slikti savietojami. Izraisīja naftas noplūdi.


Kāpēc būvniecības laikā hermētiķī ir daudz putu?

1. Problēmas ar celtniecības instrumentiem: būvniecības laikā tiek izmantotas pneimatiskās pistoles. Pārmērīga spiediena dēļ no astes visā gumijā tiek ievests liels daudzums gāzes, radot daudz putu. Šajā brīdī pneimatiskā pistoles spiedienam jābūt mazākam, lai samazinātu gāzi vai izmantotu manuālo pistoli.

2. Zemas kvalitātes hermētiķi: Daži tirgū esošie ražotāji nekvalificētas iepakošanas tehnoloģijas dēļ ir sajaukuši gāzi iepakošanas procesā. Turklāt, ja ražotājs novērtē nepietiekamu iepakojuma materiālu daudzumu, hermētiķis un iepakojuma materiāli reaģē, lai iepakojuma materiāls uzbriest. Ir viegli izraisīt gāzes iekļūšanu.

Turklāt, ja iepakojuma galā ir neliels daudzums putu, tas ir normāli, jo vibrācija pārvadāšanas laikā vai temperatūras starpība uzglabāšanas laikā izraisīs virzuļa kustību starp šļūteni un astes spraudni, tad neliels daudzums gaiss ienāks ar virzuļa kustību. Līmē.


Kāpēc jums ir nepieciešams miltrasas hermētiķis starp virtuvi un vannas istabu?

Mitra vide var viegli kļūt par vaislas pelējumu. Un, jo mitrāka ir vide, jo vieglāk to pelēt. Pelējuma plankumi ietekmē ne tikai dzīves vides estētiku, bet arī var radīt veselības apdraudējumu. Tāpēc telpā, kurā ir samērā augsts mitrums, piemēram, virtuvē un vannas istabā, ieteicams izmantot hermētiķi ar izturību pret pelējumu. Pelējuma necaurlaidīgs hermētiķis panāk pelējuma novēršanas efektu, pievienojot hermētiķī antibakteriālu līdzekli.

Tomēr pelējuma necaurlaidīgu līmi nevar izmantot vienreiz un uz visiem laikiem, un laika gaitā pakāpeniski tiks patērēts antibakteriāls līdzeklis. Tāpēc ikdienas dzīvē ir nepieciešams uzturēt labu ventilāciju starp virtuvi un vannas istabu un savlaicīgi noņemt mazgāšanas līdzekļa, dušas želejas un ziepes atlikumus uz locītavas virsmas. Tajā pašā laikā virtuvei un vannas istabai ieteicams atrasties vidē ar augstu mitruma līmeni, un laiku pa laikam jāveic hermētiķu remonts.


Kāpēc hermētiķis pēc lietošanas laika kļūst dzeltens?

A: Silikona hermētiķu dzeltenumu galvenokārt izraisa noteiktas vielas ārējā vidē. Piemēram, tīrīšanas līdzekļu un citu celtniecības materiālu gaistošās vielas var izraisīt silikona hermētiķa dzeltenumu.

Tāpēc ikdienas dzīvē jānostiprina iekštelpu ventilācija. Hermētiķi ieteicams savlaicīgi izmantot, lai to notīrītu. Centieties izvairīties no kontakta starp silikona hermētiķi un neoprēna vai EPDM blīvēm.


Vai es varu visu labiekārtot, izmantojot tikai viena veida hermētiķus?

A: Atbilde ir NĒ. Tā kā dažādām mājas dekorēšanas detaļām ir atšķirīgi savienojumu materiāli un atšķirīgas prasības, visās mājas dekorēšanas daļās nav ieteicams izmantot viena veida līmi. Pretējā gadījumā tas var būt neproduktīvs. Pašlaik tirgū parasti izmanto četrus dažādus hermētiķu vai līmju veidus, piemēram, neitrālos, skābos, alkoholiskos un hibrīda veidus. Lai panāktu labāku blīvēšanas efektu, dažādās pozīcijās var izvēlēties dažādus augstas kvalitātes silikona hermētiķus.