Apskatīt izstādi | Kejian izstādes stenda pūlis, izcils produkts ir pievilcīgs

Apskatīt izstādi | Kejian izstādes stenda pūlis, izcils produkts ir pievilcīgs

6. septembris

Ķīnas starptautiskā kompozītmateriālu izstāde

Atvērt Hangzhou World Expo izstāžu un konferenču centrā

 

Kejian Holding spēcīgi streika ar vakuuma kompozītu produktiem

图片1.png

Pirmais solis - profesionāla komandas apkalpošana

图片2.png

Kejian Holding šoreiz mūsu iekšzemes pārdošanas direktors Zhenping Hu un eksporta tirdzniecības direktors Xuesong Chen vadīja izcilu pārdošanas komandu, lai izveidotu posmu ar vislielāko sirsnību. Viņi paskaidrot pacietīgi tiem, kas ieradušies, lai saņemtu datplūsmu un konsultāciju. Tajā pašā laikā mēs atskaņojam videoklipus, lai parādītu mūsu uzņēmumu un produktus, lai apmeklētāji vairāk informētu par mums intuitīvi.


Otrais solis - uzmanīgs produktu process

Šoreiz mūsu galvenie eksponāti ir virkne vakuuma kompozītu produktu, piemēram, "perforēta izolācijas plēve. (sarkans un zils) "," vakuuma maisiņš "," mizas slānis "utt. Šie produkti piesaistīja daudz apmeklētāju. Lielākā daļa apmeklētāju bija aizraušanās un ilgu laiku pārrunāja ar mūsu pārdošanas komandas biedriem. Mēs vienmēr parādām visu savu siltumu, tērzējamies ar visprofesionālajām zināšanām par produktu un tehniku. Nekad neuztraucieties.

Šī ir trīs dienu izstāde. Katru dienu, kad mūsu pārdevēji ieradās stendā, apmeklētāji drīzumā ieradīsies. Lielākā daļa no šiem apmeklētājiem pēc sarunām ar mums parādīja savu sadarbības mērķi, ceru, ka viņi veiks dziļu apvienošanos. Šajā izstādē Kejian Holding panāca sadarbības līgumu vai nolūku ar daudziem klientiem.

图片4.png

图片5.png

图片6.png

Izstāde ir ļoti ātra, bet Kejian Holding vienmēr centīsies veicināt kompozītu produktu tehnoloģisko inovāciju, radīt vērtību klientiem, veidot vadošo zīmolu domēnā. Tā ir mūsu misija, mēs nekad nebeigsimies. Mēs turpināsim pielikt pūles. Sāksim tikšanos, lai tiktos 2018. gada Ķīnas starptautiskajā kompozītmateriālu izstādē. Ceru, ka mēs varam radīt vairāk jaunu produktu un tehnoloģiju kombinētā jomā. Lūdzu, uzgaidiet un redziet, kas notiek.