Metāla jumtam jābūt ūdensizturīgam, šiem risinājumiem jābūt noderīgiem!

I.Svītro tērauda konstrukciju sistēmas kopsavilkums:

Viegla tērauda ēku sistēma tiek plaši izmantota visu veidu ēkās, jo tās īss būvniecības cikls, augsts ražošanas līmenis, elastīgi un daudzveidīgi arhitektūras un dizaina stili, kā arī visa būvniecības procesa vides aizsardzība. metri 2001. gadā. Tās būvkonstrukcija pakāpeniski iekļuvusi dažādās jomās, piemēram, lielās rūpnīcās, noliktavās, lielveikalos, zālēs un ģimnāzijās utt. Un vieglas tērauda konstrukcijas reģionālā attīstība no punkta, līnijas līdz virsmai; No attīstītajām piekrastes zonām, no centrālās uz rietumiem, no lielām pilsētām, vidējām pilsētām līdz pilsētām, attīstības temps ir ļoti straujš. Tajā pašā laikā, salīdzinot ar attīstītajām valstīm, tērauda struktūra Eiropā, Amerikā un Amerikā. Japāna veido 40% (platība) no kopējās ēku būvniecības, bet tikai 0,5% (platība) mūsu valstī. Ir redzams, ka tērauda konstrukcija mūsu valstī joprojām ir sākumposmā. Īpaši dzīvojamās mazstāvu vieglās tērauda ēkā vēl aizvien ir bērnudārzos, attīstības telpa ir ļoti plaša.

II.Ūdens noplūde vieglā tērauda konstrukcijā ar metāla krāsu plāksnes jumtu:

Ar tirgus izpēti, šobrīd lielākā daļa tērauda konstrukcijas krāsu paneļa jumta noplūdes mūsu valstī ir nopietnāka, šī parādība ir pamanāmāka dienvidu reģionā, pat dažas tērauda konstrukcijas ražotāju pašu rūpnīcas ēka, biroja noplūdes parādība ir arī izplatīta. Ūdens noplūde galvenokārt koncentrējas lamināta pārklājumā, jumta apgaismojuma josta, karnīzes grāvja tērauda plāksne un cementa sienas savienojums utt.

图片1

III. Metāla plāksnes jumta noplūdes iemesla analīze:

1. Ūdens noplūde, ko izraisa materiāla īpašības:

(1) Pašas metāla plāksnes siltumvadītspēja ir liela. Ja ārējā temperatūra ievērojami mainās, temperatūras starpība vidē ievērojami mainās, un krāsu tērauda plāksne saraujas un deformējas sakarā ar temperatūras izmaiņām, kas rada lielu pārvietošanos saskarnē. Tādēļ metāla plākšņu saskarnē ir viegli notikt ūdens noplūde.

(2) Tērauda konstrukciju sistēmā temperatūras, vēja slodzes, sniega slodzes un citu ārējo spēku izmaiņu dēļ elastīgo deformāciju ir viegli notikt, un pārvietošana savienojošajā daļā novedīs pie slēptās ūdens noplūdes problēmas. .

(3) Sakarā ar dažādu materiālu, piemēram, parapets un tērauda plāksnes tranšejas savienojumu, jumta apgaismojuma siksnas un tā tālāk, savienojumu, jo stresa maiņa ir nepietiekama, tiek radītas slēptās ūdens noplūdes problēmas.

2. Slēpta ūdens noplūde, ko izraisa konstrukcijas vai plākšņu defekti:

(1) Spēcīgā tirgus konkurencē, lai veiktu šo uzdevumu, būvniecības puse samazina izmaksas, lai saglabātu izejvielas, lai samazinātu ēkas slīpumu strukturālajā projektēšanā, dažas pat mazāk par 1/20 , tas ir viegli ražot stagnējošu ūdeni, kā rezultātā rodas noplūde.

(2) Izmaksu faktora dēļ lielākā daļa spiediena tipa uzgriežņu atslēgas, ko izmanto šobrīd vieglā tērauda ēkā, ir plāksnes tips ar zemāku viļņu augstumu (liels efektīvs laukums), un klēpja locītavas platums ir mazs. Kad ēka ir apstājusies, ir viegli pārpildīt plāksnes tipa klēpja savienojumu un radīt ūdens noplūdi.

3, konstrukcijas projektā nav pilnībā ņemtas vērā reģionālās iezīmes, kā rezultātā rodas hidroizolācijas defekti:

Šobrīd, izstrādājot vieglās tērauda konstrukcijas Ķīnā, ņemot vērā reģionālās klimata atšķirības, nav ņemti vērā dažādi hidroizolācijas pasākumi, piemēram, Meiyu dienvidu vidē. Hidroizolācijas pasākumiem sezonālajā taifūnu vidē piekrastes zonās un hidroizolācijas pasākumiem, kad ziemeļaustrumu Ķīnā kūst sniega segums, ir savi strukturālie raksturlielumi un izvēlēti šai zonai piemēroti hidroizolācijas materiāli.


Šobrīd metāla tērauda konstrukciju ražošanā izmantoto tērauda konstrukciju ražotāju ūdensnecaurlaidīgie materiāli un raksturlielumi ir šādi:

1, daži modernu tehnoloģiju uzņēmumi. Izmantojot butilgumijas blīvējuma līmlenti, efekts ir ļoti labs. Ūdens noplūde reti notiek.

2, daži uzņēmumi pieņem zīmogu (parasti pazīstams kā līmi) vai stirola-butadiēna gumijas blīvējuma līmlenti. Materiālam ir īss kalpošanas laiks un tas ir viegli novecojams. Dzīves cikls ir apmēram 3 gadi, viegli sasniedzams vecums.

3, Pašlaik lielākā daļa vietējo uzņēmumu, izmantojot silikona gelu. Pēc sacietēšanas materiāla stiprība ir zema. Slikta sekošana, viegla novecošana, celtniecības procesa mākslīgā slēpta problēma, ūdensnecaurlaidīga kvalitāte ir neuzticama, viegli noplūst ūdens.


V.Diskusijas par metāla plāksnes jumta noplūdes problēmas risināšanu:

1. Lai pamatoti strukturētu struktūru, vislabāko shēmu vajadzētu iegūt, ņemot vērā izmaksu faktorus, jumta slīpumu, plāksnes formu utt.

2. Ņemot vērā ēkas reģionālos klimata raksturojumus, tiek pieņemti ūdensizturīgie pasākumi un šim nolūkam piemēroti materiāli.

3. Metāla jumta dēļam raksturīgo materiālu un ārzemju pieredzes zīmēšanas dēļ jāizvēlas metāla jumtam piemērots ūdensnecaurlaidīgais materiāls. Piemēram, augsta spiediena izturība, laba sekošana un lieliska pretestība pret butila gumijas ūdensnecaurlaidīgo līmlenti, kā metāla loksnes jumts, kas atbalsta ūdensnecaurlaidīgu materiālu.

VI.Kartona jumta hidroizolācijai izmantotās butilgumijas raksturlielumi

1. Materiāla īpašības: ūdensnecaurlaidīga butilgumijas līmlente ir no šķīdinātājiem nesaistīta videi draudzīga blīvējošā līmes materiāla, kas ražots, maisot butila gumiju ar poliizobutilēnu saskaņā ar īpašu ražošanas formulu un īpašu tehnoloģisko procesu. Tam ir šādas īpašības:

(1) Lieliskas mehāniskās īpašības: stiprības stiprība, stiepes izturība un pagarinājums, lieliska elastība, spēcīga pielāgošanās saskarnes deformācijai un plaisāšana.

(2) Ķīmiskā īpašība ir ļoti stabila: tai piemīt lieliska ķīmiskā izturība, izturība pret atmosfēras iedarbību, izturība pret novecošanu un izturība pret koroziju, un novecošanas izturības laiks ir līdz 20 gadiem.

(3) Droša pielietojuma veiktspēja: lieliska pastāvīga saķere, īpaši hidroizolācija, blīvēšana, zemas temperatūras izturība un sekošanas rādītāji ir nesalīdzināmi ar parastajām blīvējuma sloksnēm.


2, Process īpašības: piemērošana butila gumijas blīvējuma līmlenti, izmantot tās lielisko materiālu īpašības, labs risinājums saskarni, kad pārvietošanas, vai tāpēc, ka stress ir ārpus solis ar problēmu noplūdes. Procesa raksturojums ir šāds:

(1) Konstrukcija ir ērta un ātra. Viegli lietojams blīvēšanas savienojuma konstrukcija, nav gaidīšanas, vienreizējas savienošanas, kā arī adhezīvā virsma ir tīra, viegli konstruējama.

(2) Zema būvniecības vides prasība. Apkārtējā temperatūra ir 15-40 ℃ un mitrums ir mazāks par 80%. Tam ir spēcīga vides pielāgošanās spēja un piemērota lietošanai Ķīnas dienvidos un ziemeļaustrumos.

(3) Drošs remonts un vienkāršs process. Hidroizolācijas remontu var segt tikai ar vienpusēju blīvējuma līmlenti noplūdes vietā. Tas ir vienkāršs un drošs.

图片2

Butilgumijas celtniecības tehnoloģija Tipa blīvējošā līmlente Tērauda konstrukcijas nospiešana Jumts:

1. Jaunās tērauda konstrukcijas krāsu plātņu jumta celtniecības tehnoloģija;

(1) Atbilstoši krāsas plāksnes tipa vai savienojuma daļas atstatumam tiek izvēlēts savienojuma platums, atšķirīgas abpusējas saites jostas specifikācijas;

(2) Noslaukiet krāsu plāksnes savienojumu;

(3) No vienas krāsas plāksnes gala lēnām atveriet blīvējuma lentu, piestipriniet blīvējuma lentu pie apakšējās krāsas plāksnes klēpja vietas gar savienojumu, tad uzmanīgi piespiediet lenti ar roku, lai tas stingri noturētos ar krāsu plāksnes;

(4) Noņemiet izolācijas papīru no blīvējuma lentes, piespiediet savienojuma augšējo slāni savienojumā un pēc tam, kad tā ir piestiprināta, saspiediet savienojumu secīgi ar roku tā, lai savienojumu varētu stingri savienot.

(5) Pievelciet stiprinājuma skrūvi tā, lai savienojuma jostas augšējā un apakšējā virsma būtu cieši saistīta.


2. Tērauda jumta ūdensnecaurlaidīga remonta projekta būvniecības tehnoloģija: saskaņā ar noplūdes stāvokļa un noplūdes tērauda jumta iemeslu izpēti šobrīd konstatējam, ka galvenās daļas un iemesli ir šādi:

(1) Galvenais iemesls jumta plātnes pārklāšanās noplūdei ir tas, ka jumta krāsu plāksnes saraušanās un deformācija izraisa vietas pārvietošanos, kas padara silikona gelu un parasto blīvējuma sloksni noplūdi no tērauda plāksnes;

(2) Ūdens noplūdi pie jumta paneļa un cementa sienas savienojuma galvenokārt izraisa silikona līmes un līmes virsmas plaisāšana.


Dažādām noplūdes vietām un cēloņiem mēs izmantojam dažādus procesus, lai labotu:

 

A gadījumā (1) gadījumā izmantojam šādu remonta procesu:

a. No jumta seguma noņemiet visu silikona līmi

b, krāsaina tērauda plāksnes remonta daļa noslauka tīru;

c, atkarībā no ūdens noplūdes situācijas kopīga dažādu sānu specifikāciju specifikācija;

d, Uzlieciet savienojumu tieši ar vienpusēju savienojuma lenti.

e, Pēc savienošanas, ar roku piespiediet remonta vietu tā, lai viena puse būtu cieši saistīta ar savienojumu.


B gadījumā (2) gadījumā, izmantojot piemērotu jumta notekas un cementa sienas kombināciju, tiek pieņemtas šādas atjaunošanas metodes:

a, Noņemiet silikona līmi pie savienojuma starp krāsu plāksni un cementa sienu;

b, Noslaukiet krustojumu starp krāsu plāksni un cementa sienu, pieprasiet, lai cementa siena nebūtu smiltis, ja nepieciešams, notīriet pamata apstrādes līdzekli (poliuretāns: benzols = 1: 2 (tilpums):

c, Ielīmējiet vienpusējo līmlenti pie savienojuma starp krāsu plāksni un cementa sienu, un piespiediet to ar roku secību, lai savienojuma lentu varētu stingri piestiprināt.

图片3

VIII.Pārskatījumi par Butilgumijas ūdensnecaurlaidīga zīmoga līmlentes izmantošanu:

1. Ūdens, eļļa, netīrumi utt. Pirms lietošanas jānoņem no objekta virsmas.

2, Butila gumijas blīvējuma līmlente ir aukstās konstrukcijas pašlīmējošā lente, tai jābūt vienreizējai savienošanai, to nevar atkārtoti ielīmēt. Butilgumijas blīvējošā līmlente ir atrisinājusi lielu noplūdes problēmu, jo tērauda konstrukciju lokšņu jumta atbilstošā ūdensnecaurlaidīgā materiāla trūkumi ir lieliski izturīgi pret ūdeni un vienkārša konstrukcijas tehnoloģija. Īpašniekiem un celtniecības vienībām vairs nav grūti novērst tērauda konstrukciju plākšņu jumta hidroizolāciju. Tā kā 20 gadu izturības pret novecošanu dēļ butilgumijas blīvējuma līmlente patiešām spēj sasniegt tādu pašu ūdensnecaurlaidīgo efektu un struktūru, kā arī novērš slēptās plāksnes jumta ūdens noplūdes draudi būtībā ir slēpti. Tas ir neaizstājams ūdensnecaurlaidīgs materiāls augstas kvalitātes tērauda konstrukciju lokšņu jumtam.