piesardzības pasākumi silikona hermētiķa izmantošanai rudenī un ziemā

Rudenī visas vides temperatūra samazinās (lai gan Dienvidu Ķīnā vēl ir karsts), temperatūras starpība starp dienu un nakti ir liela, gaiss ir sauss un tā tālāk.

Rudens un ziemas videi ir liela ietekme uz silikona hermētiķa izmantošanu būvniecībā. Lai izveidotu strukturālo savienojumu vai blīvējuma funkciju, būvniecībā izmantotā silikona līmjava jāsaglabā, pirms tā var tikt realizēta. Tādēļ ļoti svarīgs ir silikona hermētiķa cietināšanas process.

图片1

Silikona hermētiķis parasti tiek sadalīts viena komponenta un divkomponentu veidā. Sakarā ar divkomponentu silikona hermētiķa sajaukšanas un pārklāšanas procesu ir iekštelpās, vides apstākļus ir viegli kontrolēt, tāpēc šodien tas šeit nav apspriests.

Vienkomponentu silikona blīvējuma konservēšana ir saistīta ar apkārtējās vides temperatūru un gaisa mitrumu. Īpaši rudenī un ziemā kopējā apkārtējā temperatūra ir zema, temperatūras starpība starp dienu un nakti ir liela, un gaisa mitrums ir zems, kā rezultātā notiek silikona blīvējuma lēna cietēšanas ātrums. Aizkaru sienas blīvēšanai, kad aizkaru sienas plāksne ir lielāka vai plākšņu pamatmateriāla izplešanās koeficients ir liels (galvenokārt alumīnija finieris vai alumīnija plastmasas plāksne un citas metāla aizkaru sienas plates), aizkaru sienas plākšņu līmplēves nobīdes ir vairāk acīmredzamas. Tā rezultātā šuvju līmlentes pakļauj karstās presēšanas un aukstās griešanas spēkam, bet visas vides zemās temperatūras dēļ gumijas sloksnes nevar pilnībā izžūt karstās presēšanas laikā un aukstā griešana. Nerūsētajā vai daļēji sacietējušā stāvoklī karsto presēšanas un aukstā stiepšanas spēks negatīvi ietekmē sakausējuma īpašības un visu lentes kalpošanas laiku, un tas novedīs pie vīlēm un izliekumiem, slikts izskats un to nevar noņemt .

Lai mazinātu rudens un ziemas vides nelabvēlīgo ietekmi uz silikona blīvējuma izmantošanu ēkās, ieteicams veikt šādus pasākumus.

Iekšdurvju un logu iekšējā ventilatora izmēra un stikla aizkaru sienas elementu apstrāde, jo būvniecības vide ir iekštelpās, ja vides temperatūra ir zema, gaisa žāvēšana var mākslīgi regulēt iekštelpu vidi, izmantojot gaisa kondicionēšanu, apkuri un mitrinātāju, lai nodrošinātu silikona blīvējuma normālu izžūšanu.

Ārējo sienu konstrukcijām, piemēram, durvju un logu rāmja un sienas blīvēšanai, kopējam blīvumam starp aizkaru sienu plāksnēm un tā tālāk, cik vien iespējams, mums vajadzētu veikt sauļošanās pasākumus, lai novērstu lielu temperatūras starpību, ko izraisa tieša Saules gaisma, Izmēru laiks ir vislabākais, ja ir pagājusi augstākā temperatūra dienā un sākusi atdzist.

Ja apkārtējā temperatūra ir zemāka par 5 ℃, nav ieteicams veikt ārējā izmēra palielināšanu. Šādā gadījumā ir lielāka varbūtība, ka izliekamās lūkas sienas tiek izliektas uz sienas un pēc blīvēšanas tiek samazināta hermētiķa izturība.