Fotoelektrostacijas jumta hidroizolācija

Aprīlis ir gatava, vasara drīz nāks, un lietus sezona palielināsies, tādēļ nav iespējams ignorēt hidroizolāciju. Vai sākotnējā hidroizolācijas defekts vai noplūde, ko rada bojājumi uzstādīšanas laikā, ir grūti sazināties un atrisināt problēmu starp uzstādītājs un īpašnieks. Var būt pat prasība par kompensāciju vai situācija, kurā nepieciešama elektrostacijas demontāža, kā rezultātā rodas milzīgi zaudējumi. Kā padarīt jumta necaurlaidīgu fotogalvanisko spēkstaciju?

Daudzi cilvēki ņems vērā jumta nestspēju, jumta platību, transformatora jaudu un tā tālāk, veicot jumta PV projekta sākotnējo novērtējumu.

Tomēr sākotnējo hidroizolācijas stāvokli jumtam bieži ignorē un vai iekārta radīs jaunus ūdensnecaurlaidīgus jumta bojājumus, tiks ignorēti.

image.png

Saskaņā ar lielo pieprasījumu pēc jumta plakanā slīpuma Ķīnas ziemeļu apgabalos, tas ir labs attīstības virziens, ja fotoelementu modulis ir uzstādīts kā ūdensnecaurlaidīgs jumts. Pieredze liecina, ka lauksaimniekiem labvēlīgāks ir fotoelementu ūdensizturīgais jumts. Šāda veida jumts ir ne tikai skaista, siltumizolācija, bet arī var veidot lielu uzglabāšanas vietu un kopējās instalācijas izmaksas ievērojami samazināsies.

image.png

  • Daži punkti, pie kuriem vispirms jāpievērš uzmanība:

1, agri, lai saprastu sākotnējo jumta necaurlaidīgu praksi un noplūdes situāciju.

2. Kāds ir sākotnējā ūdensnecaurlaidīgā slāņa vai vieglā tērauda jumta plāksnes kalpošanas laiks pēc elektrostacijas celtniecības un vai sākotnējā ūdensnecaurlaidīgā slāņa vai vieglā tērauda jumta plākšĦa kalpošanas laiks var atbilst elektroenerăijas ražošanas laikam?

3. Projektēšanas stadijā un uzstādīšanas procesā ir jāpārbauda, vai atbalsta vai stiprinājuma uzstādīšana var radīt jaunus bojājumus oriģinālā jumta hidroizolācijai.

4. Vispārējais jumta hidroizolācijas princips ir tāds, ka tas nav piemērots bloķēt, lai nodrošinātu, ka ūdens var viegli izlādēties smagā lietū un nodrošināt, ka jumts nav iztecējis.

Attiecībā uz situāciju, kam jābūt perforētam, lai iznīcinātu sākotnējo jumtu, tas jādara saskaņā ar vietējiem apstākļiem, saskaņā ar dažādām situācijām, lai veiktu atšķirīgu attieksmi, apskatīsim tālāk sniegto klasifikāciju.

  • Betona jumts necaurlaidīgs

Jaunajai betona jumta konstrukcijai konstrukcijā jāiekļauj bultskrūves, un jumts necaurlaidīgs būtu jādara saskaņā ar parasto praksi.

Attiecībā uz esošajām ēkām, kad ir uzstādīta fotogalvanisko moduļu bāze, ūdensnecaurlaidīgais slānis jāuzliek uz pamatnes augšējo daļu un metāla apglabāšanas gabalu un jānostiprina ap enkura skrūvi, un ūdensnecaurlaidīgo blīvējumu izmanto, lai aizpildītu vietu caur ūdensnecaurlaidīgs slānis. Turklāt zem pamatnes var pievienot papildus ūdensnecaurlaidīgu slāni, pat tad, ja pamatnes augšpusē notiek noplūde, lietus ūdens nesasniedz struktūras slāni.

image.png

  • Metāla jumts necaurlaidīgs

Metāla jumtiem fotogalvaniskās sistēmas tērauda konstrukcija jāpiestiprina pie ēkas galvenās tērauda konstrukcijas, iekļūstot oriģinālā ūdensnecaurlaidīgā slānī un profilētā tērauda plāksnītei. Saskaņā ar ūdensnecaurlaidīgu metāla jumtu, tvaika izolāciju, siltuma saglabāšanu un tiek veikta ūdensizturīga apstrāde. Konstrukcijas akcents ir no korozijas, blīvējuma un krāsas noturīgas krāsas noņemšana uz pamatnes un perifērijas.

Augsta kvalitāte, neitrāla atmosfēras iedarbības hermetizējoša viela jāpielieto, lai blīvētu lokālo noplūdes vietu metāla jumtiem. Par smagas korozijas krāsas tērauda plāksnīti fotoelementu modulis tiek aizstāts pirms uzstādīšanas.

  • Uz slīpa jumts necaurlaidīgs

Ūdensnecaurlaidīgs slīpu flīžu jumta veids ir parasti uzstādīt āķi, pievērsiet uzmanību tam, lai nepazustu jumtu, vai pēc ūdensnecaurlaidīga līme, pēc fotogalvaniskās stiprinājuma jumta piestiprināšanas izmantojiet ūdensnecaurlaidīgu krāsu, pēc tam pārklājiet oriģinālo flīzi. Ķīmiskais enkurs jāizmanto arī skrūves, bet skrūvju dziļums ir jāapstiprina pirms skrūvju izmantošanas, un pēc tam, kad ķīmiskās stiprināšanas skrūves ir fiksētas, skrūve iziet cauri flīzēm un to apstrādā ar ūdensnecaurlaidīgu blīvējumu.

image.png

  • Fotoelektriska jumta ūdensizturības metode

Fotoelektrisko moduļu ūdensnecaurlaidīgā jumta prakse ietver līmes, alumīnija folijas līmlentes, krāsu tērauda flīžu pamatni, pasūtījuma plūsmas vadotnes atbalstu, pasūtījuma montāžas rāmi un īpašu komponentu BIPV utt. Šīm programmām ir savi trūkumi: traucējoši, neuzticami, sarežģīti, dārgi, neveicina saules fotoelektrisko hidroizolācijas jumtu popularizēšanu un apkopo pēc ilgstošas praktiskas pieredzes. Inženieri sāka izmantot un popularizēt praktisku jaunu risinājumu: ūdensnecaurlaidīgu lentu un butila lentu ar alumīnija foliju .

Metode ir arī ļoti vienkārša, ja vien atrod atbilstošu ūdensnecaurlaidīgas lentes izmēru, tieši ievietojiet komponentu plaisu, un pēc tam var izmantot sintētisko butila alumīnija folijas lenti , jūs varat efektīvi sēdēt ūdens necaurlaidīgai.