Hermētiķu produkti

Jo vairāk hermētiķu produkta zīmols, pirms lietošanas apstākļiem useaccording plombu, sealingparts materiāli, locītavām, tipa ofsealed vidēja un veiktspēju un curingconditions uzskata par izvēli.

Lietošanas nosacījumi: iekļaut stresu, temperatūra, vide, kā arī blīvēšanas daļas aredetachable, utt.

Materiālu par plombēšanu daļām: General Non-metāla detaļām, zems izturības hermētiķu izvēle. Augstas stiprības metāla daļām, ir jāizmanto sealantshould.

Noslēgšanas valsts daļām: tas consistsof blīvējuma daļām samontēti valsts atšķirības lielumu andshape, virsmas raupjums, dzelzs oksīds ādu un tā tālāk. Kopumā plaisa vai kad virsmu hermētiķis roughnessand viskozitāte ir jāizmanto. Blīvējuma virsmas izolācijas zonas vai gludas, jāizmanto zemu viskozitāti hermētiķis.

Kāda veida noslēgtā vidē: pilns attentionshould ir noslēgtā multivides saderību ar theselected hermētiķis, proti, lai nodrošinātu, ka workingconditions, hermētiķu, lai sealedliquids, kas ir saderīgs ar savstarpēji to ķīmiskās andphysical īpašību stabilitāti.

Konservēšanas nosacījumi: lietojot anaerobicadhesive, vajadzētu pievērst uzmanību vai wehave apstākļos saistīts ar gaisu. Ja par thejob vietnē iespējams siltuma un līme konservēšanas processof sarežģītiem apstākļiem, jums vajadzētu izvēlēties istabas temperatūrā bez gaisa prasības othertypes hermētiķi. Alternatīvi, vadības andreduce saskares virsmas blīvējums. Alsoincreased anaerobos apstākļos līmi līme makeit konservēšanas īsāku laiku catalystcomponents.