Hermētiķi, samazināt izmaksas

Pirms izvēlaties hermētiķis, tas ir labākais sealexpert konsultācijas ar vecāko saķeres determinewith noslēgšanas aģentam, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām. Savas zināšanas palīdzēs jums atrast mostsuitable noslēgšanas aģents - kvalitātes whileeliminating nevajadzīgas izmaksas.

Norobežo obligāta plombēšanas līmi, jūs canreduce noslēgšanas izmaksas ar šādu thesesteps.

1. Nelietojiet pārāk daudz hermētiķu aģenti. Dažreiz, ražotāji uzskata, ka ofsealing līmes lietošanas vairāk saķeres efekts ir teicami, faktiski, ir nepareizi doma. Izmantojot līmi pārmērīgi, tikai palielināt thecost līmes, faktiski būs arī neietekmēs theresult savienojumu. Ja jums ir questionsabout summa hermētiķis, vislabāk konsultēties ar asealant produkta pārdošanas personālam vai themanufacturer ir speciālisti, viņi tiks provideyou ar praktiskiem risinājumiem.

2. samazināt aizpildījuma punktu pieteikumi. Ja aizstāt līmi atlieku youregularly, thentry, lai samazinātu aizpildīšanas punktu pieteikumi.

3. noslēgšanas aģents pagarināts derīguma termiņš. Ja aburn veselu spaini hermētiķu, tad aizzīmogotu thewell noslēgtās tvertnēs pēc iespējas ātrāk, lai novērstu sarecēšanu vai iztvaikošanu.

4. Pārbaudiet spiediena ierīces. Ja spiediens ir pārāk liels, var izraisīt hermētiķu atkritumi andaffect hidrauliskā sūkņa dzīves. Te youneed darīt ir noteikt pareizu pressuresetting un nodrošināt, ka aprīkojums ir strictlycomplying ar noteiktu vērtību.

5. Plānotais pārbaudes un apkopes yourequipment. Regulāru tehnisko apkopi uzlabo theperformance un turklāt var reducemaintenance izmaksas.

6. salīdzinot ar blīvējošu Citilīdzekļi, watersealing aģents var ievērojami samazināt izmaksas. Tādēļ, izvēloties hermētiķu produkti, tryto dod priekšroku ūdens roņu izstrādājumu. Simplewater ronis produkti ir viegli tīrāms un useconditions atšķirībā no ķīmiskā hermētiķu agentsrequire augstas investīcijas sen termmaintenance iekārtas.

7. attīrīts ūdens andcleaning ūdens atkārtota izmantošana. Ierīces konfigurāciju var usedmultiple ražošanā tīru watersystem attīrīšanas ūdens laiku ar tīru waterseveral reizes.