Noslēgšanas, metode

Ronis, tur ir daudzi veidi: silikona hermētiķu, poliuretāna hermētiķis, polysulfide hermētiķis, akrila hermētiķi, anaerobā hermētiķis, epoxysealant, butil hermētiķis, neoprēna gumijas, PVCseal, kā arī asfalta hermētiķis.

Noslēgts pirkuma gumijas galvenā redzēt vairākas veiktspēju:, un lūzums stiprums (izrauts, salauzts spēka/pārrobežu samazināt zonu); II un nūju saņēma stiprums (atvērts spēkā nūju, saņēma zonas bāzes materiālos zaudējumus, izņemot); trīs un lūzums pagarinājums likme (garums/Haranaga velk šķelto Shi); četri, un anti-novecošanās jaudu; piecu un izskats (Asia fotometriskās, daļiņas, burbulis); seši, un apdrošināšanas tipu dzimumu (ne zīmēšanas, ne sagging valsts virsmas); septiņi un glabāšanas laiku; astoņi, un kaltēšanas laikā.

Plastikāta stikla ir punkti nav labu vai sliktu, rekvizīti atbilst cenām, par labāko. Seko stabilitāti un pilnu summu vai ne, tas ir tests ražotājiem. Ja thesealing jaudu ar mazāku tilpumu (Piezīme: tilpums. Hermētiķi, kas ir ļoti nopietns) tā, ka vispirms tiek noņemta hermētiķu, šis businessidea ir tāda problēma, bez bailēm; t, kur tas notiek. (Vairāk problēmu varētu pierādīt, ka tie ir looselycontrolled ražošanas procesiem). Ja dosageshould jāņem vērā sealantproduction stabilitātes