Hidroizolācijas rūpniecības jēdziena sadursme ar tehnoloģiju konfrontāciju

Visa lieta ir vasarā, ūdensizturīga un tiecas pēc jauna laikmeta. Ķīnas Starptautiskā jumtu un hidroizolācijas izstāde, kas ir viena no trim lielākajām jumtu izstādēm pasaulē, ir atgriezusies dinamiskajā Šanhajā kopš tā laika, kad tā pirmo reizi notika Shenzhen pagājušajā gadā. Tā kā mugurkauls no Ķīnas celtniecības hidroizolācijas materiāliem, Kejian Polymer Materials (Shanghai) Co., Ltd., ar krunkaina alumīnija folijas lente, super ūdensnecaurlaidīga lenta un citi jauni produkti, ir iegājusi šajā izstādē ar mērķi veltīt sevi hidroizolācijas attīstībai Ķīnā. Ar daudziem iekšzemes un ārvalstu nozares labākajiem uzņēmumiem, lai izpētītu jaunākās attīstības tendences un visprogresīvākās tehnoloģijas, efektīvi veicināt uzņēmumu ūdensnecaurlaidīgi produkti, turpmāka attīstība valsts hidroizolācijas nozarē.

W2.jpg

Kā augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas integrē pētījumu un izstrādes, ražošanas, pārdošanas, tehniskā apkalpošanas un ūdensizturīgu inženiertehnisko būvniecību ēkā, ūdensizturīgs materiāls, tas ir ne tikai pārdod ūdensnecaurlaidīgu materiālu, bet arī sniedz ideju par sistemātisku ūdensnecaurlaidīgu pakalpojumu. Mēs nākam ar sirsnība, mijiedarbība bez distances, klātienes saruna un dalība ar pasaules hidroizolācijas robežu daudzos gados, kad ir iegūta ūdensizturīgu produktu pieredze.

W7.jpg


Kejian personāla siltā un pārdomāto konsultāciju serviss, profesionāls individuāls risinājums uz vietas, piesaista, pilna slodze un iet.

Sarkanā izstāžu zāles dizains ir iekļāvis uzņēmuma partijas celtniecības kultūru, kuru vadīja sarkanā partijas filiāle, palīdzēja uzņēmumam praktizēt "amatnieku gaisotni", realizēja zaļo attīstību, nodod pakalpojumu, inovāciju, vienotību, attīstības darba ideju ieviest ražošanas praksē; Veicināt konkretācijas "dubulto pakalpojumu masveida uzņēmējdarbību un inovāciju", prakses, amatnieku garu mantojuma, dara labus darbus.

W4.jpg

saburzīta alumīnija folijas lenteW6.jpg

super ūdensnecaurlaidīga lentaW5.jpg

alumīnija folijas lente

Šajā ūdens necaurlaidīgajā izstādē Kejian Holding ir vēl vairāk uzlabojis nozares popularitāti. Pateicoties jaunu produktu apmaiņai, tas arī pilnībā demonstrēja Kejianas lielo daļu hidroizolācijas nozarē. Lai gan izstāde ir beigusies, bet skaista un kustīga ikviena sirdī nekad nebeigsies. Tiek ziņots, ka 17.gadu Ķīnā izstādē "Hidroizolācija" notiks Šanhajā 2019. gadā. Apmiksim 2019. gadu kopā.

W1.jpg