Saules gaisma izplūst. Ar ko tu nodarbojies?

Paskaties uz citu cilvēku saules telpu ir laba, tēja, tērzēšana, skatiet zvaigznes, bet arī varat stādīt sulīgus, rūpēties par ziediem un augiem.Tomēr veidojiet savu saules telpu, visur ir problēma, vasara ir pārāk karsta, ziema ir pārāk garlaicīga , Visur vējš, lietus. Tad jūtaties, ka tur radīja lielas grūtības, vai saules istaba tiešām nožēloja, kā to darīt? Let's redzēt, kas ir iemesls?

图片1

Papildus skaistumam jums jāpievērš lielāka uzmanība šādiem aspektiem:

Pirmkārt, problēma noplūdes.Sunshine istabas noplūde ir tiešām galvassāpes, daudzi īpašnieki uzstādīšanas saules mājas ir piedzīvojuši spēcīgu lietus ārpusē, gaismas lietus saules telpā arī turpināja samazināties.Ir divi galvenie iemesli ūdens noplūdes Sunshine Numurs.

1. Strukturālās problēmas . Saules nams faktiski ir māja, slikta rāmja stabilitāte neizbēgami novedīs pie noplūdes. Saulainās mājas virsma parasti ir stikls, spēks ir lielāks, vājš rāmis zem stikla spiediena, novedīs pie visas saulainās telpas gaismas deformācijas, notiks ūdensnecaurlaidīga daļa uz izmaiņu struktūras. Tas var novest pie tādām izmaiņām kā vārīšanās līme, kas nav iespējama bez noplūdes, un nav iespējams šo noplūdi novērst. Noplūde tika fiksēta, un remonts tika fiksēts, un tas bija jāizlaiž uz īsu laiku. Jo īpaši daži uzņēmumi, lai samazinātu cenu, samazinātu stabila rāmja biezumu vai samazinātu rāmja blīvumu, radot ieliekto jumtu uz ieliektu formu.

2. Būtiska problēma. Gumijas hidroizolācija saulainām telpām ir ļoti svarīga. Plaisa starp saules nama augšējo vāku un fasādes durvīm un logiem, kā arī rāmis ir atkarīgs no laika apstākļiem izturīgas līmes, ūdensnecaurlaidīgas silikagela un sliktas kvalitātes gumijas hidroizolācijas efekta. Nevar palīdzēt lietus ūdens iegremdēšanai un saulei, ilgu laiku ir viegli novecot, kā rezultātā var nokļūt saules gaismā.

Mēs iesakām Kejian silikona noturīgo līmi , lielisku laika apstākļu izturību un augstu un zemu temperatūras izturību, ilgu kalpošanas laiku, UV, ozonu, lietus ūdeni, krusu, ārkārtīgi augstu un zemu temperatūru (- 40 100 līdz 100 ℃). saglabā labu elastību pie -40 100 līdz 100 ℃, neizraisa labas sacietēšanas vai brāzmas saķeres spēku un neprasa pamatnes pārklājumu. Pēc sacietēšanas hermētiķis var radīt spēcīgu saķeri ar lielāko daļu būvmateriālu.

Piemērots: stikla, alumīnija un citu aizkaru sienu, kas nav strukturāls klēpja vai mucas blīvējums, jumta konstrukciju savienojuma blīvējums, dobās stikla divvirzienu blīvējums, ķieģeļu, keramikas un metāla plāksnes netiešā šūšana.

图片2


Protams, ja jūsu saulainajai telpai ir nepieciešama apkope, varat izvēlēties arī vienpusēju butila ūdensnecaurlaidīgu lenti , tā ir elastīga, ūdensnecaurlaidīga materiāla ar izcilu izsekojamību, var izturēt noteiktu formu izmaiņu diapazonu.

图片3

Otrkārt, saules iedarbības problēma. Vasaras saulainā istaba saulē, padarot saules telpu augstu temperatūru un atspīdumu.Piemēram, āra temperatūra 30 ℃, un pakļauta saules istabas temperatūrai var sasniegt 60 ℃, staigāt kā tvaicēšanas krāsns, tas ir patiešām karsts. galvenokārt ir saistīts ar saules istabas profilu un nespēju veikt labu ēnojumu. Parasti tirgū izmantotais materiāls ir alumīnija sakausējums, alumīnija sakausējums ir labs siltuma vadītājs, pēc siltuma vadīšanas, karstā gāze mājā nebūs tas izraisa saules gaismas temperatūras paaugstināšanos. Bez saulessargu sistēmas vasaras saules istaba iziet tieši caur sauli, absorbē saules gaismu, tās iekšējā temperatūra paaugstinās, veido temperatūras starpības gaisa slāni, jo tuvāk virsmas temperatūrai, jo lielāks.

Treškārt, auksto tiltu problēma. It īpaši ziemeļos bieži notiek auksti tilti. Ziemeļu ziemas aukstā un zemā temperatūra, telpu un āra temperatūras starpība ir īpaši liela, aukstais gaiss telpā un karstā gaisa kombinācija galu galā veidos ūdeni. migla, kas uzsūcas saules virsmā, ietekmē saules skaistumu, galvenokārt saules blīvējuma dēļ.

Atklājās, ka saules staru telpas noplūde var būt saistīta ar laika apstākļu izturīgas līmes problēmu, tad mums ir jādara labs profilakses darbs, mēs zinām, ka ūdens ir porains, vai profilakses darbs nevar būt steidzams, saules telpa, lai izvairītos no beigām darbs ir ļoti svarīgs.

Līme starp durvīm un logiem un rāmjiem nedrīkst tikt izlaista, durvju un logu profila savienojumi, rāmis starp sapulci, kamēr pastāv plaisa, kur var rasties lietus, saulainas telpas noplūdes ārstēšanas metodes ir daudz, galvenokārt atkarīgs no kā jūsu saulainajā telpā notiek ūdens noplūde. Kejian akcijas liek domāt, ka mums vispirms ir jāaplūko saulaino māju vispārējās modelēšanas un strukturālās problēmas ar dažādiem izmantošanas veidiem, un pēc tam jāpārbauda, vai tās ir izraisījušas laika apstākļu iedarbības līmes kļūmes vai neveiksmes, un tad tām jāpiemēro ierobežojumi. apkārtējo vidi un vietu. Tad tiek veikta atbilstoša ūdensnecaurlaidīga shēma.