Plaša līmju pielietošana sadzīves tehnikas nozarē

Kā viens no palīgmateriāliem sadzīves tehnikas ražošanā, līmvielas tiek izmantotas arvien plašāk. Tas galvenokārt ir saistīts ar pastāvīgu mājsaimniecības ierīču nozares attīstību, mājsaimniecības ierīču izskatu un funkcionalitātes prasības kļūst arvien lielākas un augstāks Līmeņu racionāla pielietošana var ne tikai apmierināt produkta dizaina vajadzības, bet arī uzlabot uzņēmumu ražošanas efektivitāti. Visaptverošu izmaksu samazināšanai ir acīmredzama ietekme.

image.png

Līmēšanai un līmēšanai izmanto līmi, kas papildina kopējo mehānisko savienojumu. Pēdējos gados pastāvīgi uzlabojot sadzīves tehnikas kvalitāti, mājsaimniecības ierīcēs arvien vairāk tiek izmantoti daži augstas veiktspējas silikagelu, anaerobās līmes, poliuretāna un citi produkti.

image.png


Līme plaši tiek izmantota sadzīves tehnikas ražošanā, galvenokārt: plastmasas detaļu un metāla detaļu plākšņu plākšņu ražošanā, blīvēšanas vajadzībām jāizmanto poliuretāna vai karsta kausējuma līmjava. Lai novērstu skrūves brīvību, veļas mazgājamā mašīna vai gaisa kondicionēšana izmantos anaerobos vītņu bloķēšanas līmi, lai bloķētu, samazinot starplikas izmantošanu; Anaerobās caurules vītņu blīvējuma izmantošana izejmateriālu lentes vietā ūdens sildītāja cauruļvadā var būt uzticamāka blīvējuma efekts; augstas izturības pret izturību silikona gumija tiek izmantota līmējot un blīvējot elektriskās ierīces, piemēram, mikroviļņu krāsnis, elektriskās cepeškrāsnis un sauļošanās mašīnas. Lai izskatās skaisti, jāsamazina vītņu caurumu savienojums, daži no kopējā līmes veida izskata veidiem.

图片2.png

silikona hermētiķis


图片3.png

līmjava stiklam

Izmantojot jaunas struktūras un materiālus mājsaimniecības elektroierīču projektēšanā un ražošanā, pieprasījums pēc līmēm kļūst arvien daudzveidīgāks, un, izvēloties līmvielas sadzīves tehnikas ražošanas procesā, jāņem vērā darba apstākļi un montāžas apstākļi no produktiem. Ir daudzi faktori, piemēram, ražošanas izmaksas un tā tālāk, kas izvirza augstākas prasības līmes īpašībām.

image.png

Dažādiem līmējošiem materiāliem ir nepieciešamas dažādas līmvielas, it īpaši pēdējos gados, jaunu materiālu izvēle sadzīves ierīcēm izvirza arī jaunas prasības līmējošai iedarbībai. Kā piemēru var minēt polikarbonātu, lai gan visi pieder pie datoriem, dažādas virsmas īpašības ir atšķirīgas, un kā droši piesaistīt dažādus materiālus būs nākotnes virziens. Tādēļ ir jāizvēlas piemēroti līmi produkti atbilstoši īpašiem nosacījumiem. Salīdzinājumā ar karstās izkausēšanas līmes un šķīdinātāju līmvielām, reaktīvās līmvielas vairāk spēj tikt galā ar sarežģītākām montāžas prasībām. Reaktīvā līmjava ir līmes cietināšana, notiek ķīmiskas reakcijas process, piemēram, visbiežāk sastopamā līmjava ir mitruma absorbcija Reaktīvās līmes konservēšana, tās sēšanas ātrumu var regulēt, mainot savus reaģentus. Atbilst dažādu darba apstākļu prasībām.

I n Papildus līmējošiem materiāliem, augstas temperatūras izturībai, regulējamai cietēšanas ātruma pakāpei, līmēšanai jābūt drošākai un videi draudzīgākai.