ūdensizturīgs butila līmlentu izstrādājums, ekspluatācijas īpašības, vispilnīgākā celtniecības tehnoloģija, atšķirība starp labu un sliktu (OTRĀ DAĻA)

  • Procesa īpašības

(1) konstrukcija ir ērta un ātra. Alumīnija folijas lentes lietošana ir jāsavieno vienlaikus, un pamatnes virsma ir tīra.

(2) plaša būvniecības vides prasība. Apkārtējā temperatūra ir -15 ° C-45 ° C, un mitrums ir zem 80 ° C. tai ir stipra vides pielāgošanās spēja.

(3) remonts ir vienkāršs un uzticams. Lielajā noplūdes zonā ir nepieciešams izmantot vienpusēju līmlenti.

  • Celtniecības metode

  • Tērauda konstrukcijas jumta konstrukcijas celtniecības metode

(1) saskaņā ar metāla plāksnes vai savienojuma plaisu, savienojuma platums, saskaņā ar inženierbūves prasībām, izvēlieties izmēru.

(2) noslaukiet metāla plāksnes savienojumu.

(3) sākas vienā metāla plāksnes galā, lēni atveriet abpusējās lentes gar savienojumu taisnā līnijā un pielīmējiet blīvējuma lenti līdz zemākās metāla plāksnes kronšteinam, pēc tam uzmanīgi nospiediet lenti ar roku, lai izveidotu tā ir cieši saistīta ar metālu.

(4) izolācijas papīru noberzēt virs lentes, nospiediet savienotājes augšējās daļas metāla plāksni savienojumā un nospiediet savienojumu pēc savienošanas, lai savienojums būtu cieši savienots un cieši noslēgts.

(5) pieskrūvējiet skrūves tā, lai lentas augšējā un apakšējā līmjava būtu cieši savienota.

图片3.jpg


  • Celtniecības metode karnīžu grāvī uz metāla plākšņu jumta

(1) pēc saliekamās notekas montāžas, sakopiet betona virsmas virsmu virs notekas un notīriet pamata apstrādes līdzekli.

(2), pēc tam, kad bāzes apstrādes līdzeklis nav fiksēts, ir uzstādīta panna ūdens plāksne, lai nodrošinātu, ka iekārta ir stingra un cieši savienota ar sienu.

(3) noslaukiet kafijas paneli tīru, ielieciet vienpusējo alumīnija folijas lenti pie savienojuma starp ūdens paneli un cementa sienu un nospiediet lenti pēc kārtas, lai padarītu līmi stingru; ja izmantojat 80 mm platu vienpusējo alumīnija folijas lenti, jūs nedrīkstat izmantot pannu.

  • Tērauda konstrukcijas celtniecības metode Jumta noplūdes remonta projekts

  1. Metāla plāksnes kontakts noplūde

    (1) noņemiet oriģinālo blīvējumu no metāla plāksnes apvalka.

(2) atkal noslaukiet metāla plāksni no remonta vietas.

(3) saskaņā ar noplūdes vietas kopīgo stāvokli, ir izvēlēta vienpusēja alumīnija folijas lente ar dažādām specifikācijām;

(4), kas tieši aptver savienojumu ar vienas puses alumīnija folijas lentu;

(5) remontdarbu vietas nospiež pēc savienošanas, lai vienpusējā alumīnija folijas lente būtu cieši savienota pie savienojuma.

II. Profilēta tērauda plākšņu un cementa sienas kombinēta noplūde

(1) no profili tērauda plākšņu un cementa sienas savienojuma noņem visu oriģinālo silikona līmi;

(2) noberzt profilētā tērauda plākšņu un cementa sienas savienojumu.

(3) savienojums starp metāla plāksni un cementa sienu ir piestiprināts ar vienpusēju alumīnija folijas lenti, un pēc tam tiek pakāpeniski saspiests un salabots tā, ka vienpusējā alumīnija folijas lente ir cieši savienota pie savienojuma.

  • T he celtniecības metode dienasgaismas plāksnes jumts

I. Divpusējas līmlentes pielietošanas metode

(1) uz skeleta ir uzstādīta apgaismojuma plāksne. Alumīnija sakausējuma plati noslaukiet ar līmlenti.

(2) lentu atver un piestiprina rievā alumīnija sakašu plāksnes abās pusēs, lente pēc ieslēgšanas tiek blīvēta un izolācijas papīrs tiek izrauta, un alumīnija sakausējuma spiediena plāksne ir uzstādīta uz apgaismojuma plāksnes un piestiprināta ar ūdensnecaurlaidīgas skrūves;

(3) Sienas savienojuma tieša savienošana ar vienu sānu alumīnija folijas lenti uz apgaismes plāksnes.

II. Vienpusējas neaustās lentes izmantošanas metode

(1) pēc tam, kad apgaismojuma plāksne ir uzstādīta uz skeleta, noslaukiet gaismas dēļa savienojumu ar līmlenti.

(2) līmlente tiek atvērta piestiprinātas apgaismojuma plāksnes savienojumam, atdalīšanas papīrs tiek saplēsts, kamēr lente ir saspiesta, un alumīnija sakausējuma loksne ir uzstādīta uz apgaismojuma plāksnes. Nostipriniet ar ūdensnecaurlaidīgām skrūvēm.

(3) vienpusējā alumīnija folijas lente ir tieši saistīta ar sienas apgaismojuma dēļu.

图片4.jpg

III. Ūdensnecaurlaidīgā materiāla būvniecības metode

1. Būvniecības prasības

(1) lentes veiktspējas indekss pirms celtniecības ir rūpīgi jāizlasa, lai tas būtu piemērots apkārtējās vides temperatūrai un mitrumam celtniecības laikā.

(2) saskaņā ar dažādiem ūdensnecaurlaidīgiem spoles un dažādām metodēm, tiek izvēlēti dažādi lentes tipi un izmēri.

(3) pirms celtniecības, ūdensnecaurlaidīgā slāņa uzbūve jāveic pēc tam, kad ir pārbaudīta projekta kvalitāte iepriekšējā punktā.

(4) saskaņā ar inženierbūvniecības prasībām, ūdensnecaurlaidīgā membrāna ir cieši saistīta ar izlīdzināšanas slāni, un nav pieļaujama tukšā cilindra parādība. Ūdensizturīgs slānis pēc konstrukcijas ir jāaizsargā.

(5), izmantojot līmlenti uz parapienas sienas, mums vajadzētu pievērst uzmanību ķieģeļu sienu vai betona virsmas līpošās daļas izlīdzināšanai un izlīdzināšanai. Ja virsma ir slikta, cementa dzijas celuloze jāizmanto kā remonta procedūra, lai virsma būtu plakana un izturīga bez peldošām smiltīm.

2. Celtniecības metode

(1) novietojiet un atlaidiet spoles materiāla apvalka locītavas platumu. Kad līmlente un lente tika izmantota klēpja locītavā, lentes platums bija 80mm-100mm, bet lentes platums bija 15mm-25mm.

(2), ja velmēta materiāla klēpja daļā tiek izmantota tikai līmlente, spoles materiāla apvalka locītavas platums ir 50 mm.

(3) ūdensnecaurlaidīgs spolets materiāls ir tukšs, un lentes līmjava tiek izmantota spolēto materiālu klēpja daļā, un spoles materiāla apvalka locītavas platums ir 60 mm.

(4) inženierzinātnēs ar augstu hidroizolācijas pakāpi, 25 mm neaustu lentu var izmantot, lai sasaistītu malu pie saskarnes.

(5) abpusēja lente tiek izmantota, lai savienotu spoletu materiālu un spoilu materiālu starp spoletu materiālu un pamatnes virsmu, un vienpusēja lente tiek izmantota aizmugurējā saskarnei un blīvējuma saitei gala daļā .

3, patiesa un nepatiesa atšķirība

A, Smarža

Pirmkārt, no smaržas autentiskā butila kaučuka pamatā nav garšas, un tiem, kuriem ir nedaudz losjona vai bitumena garšas, lielākoties ir jāsamazina bitumena savienojumu materiālu pievienošanas izmaksas.

B, apskatīt krāsu

Saskaņā ar gumijas krāsu reālā butilkaučuka ir balta un dzeltenīga. Lai ietaupītu izmaksas, lielākā daļa vietējo ražotāju samazina izmaksas, pievienojot asfaltu, tāpēc krāsa kļūst pelēka vai melna. Protams, izmaksas tiek samazinātas, kā arī tiek samazināta izturība pret augstu un zemu temperatūru.

C, sākotnējā viskozitāte

No sākotnējās viskozitātes atšķirības tā saucamā sākotnējā viskozitāte ir pirmā saskare ar materiālu, uztverto viskozitāti. Sākotnējā butilkaučuka sākotnējā viskozitāte nav ļoti augsta, kā parādīts materiālā, izskatās laba viskozitāte. Bet profesionāļi var uzreiz uzzināt, ka tas ir asfalta maisījums un emulsija, kas uzlabo viskozitāti. Tomēr augstā temperatūrā, jo īpaši karstā vasaras metāla virsmā, augstā temperatūra var sasniegt 80 ℃, tā bieži parādās plūstoša parādība. Tās izturība ir pašsaprotama.

D, degšanas tests

Augsta kvalitāte, gumija deg lēni, mazina dūmus, nesatur smaržu, pēc balināšanas ir balts pelēks pulveris.

Slikta gumija ātri sadedzina, melni dūmi, kopā ar stipru gumijas smaržu, dedzinot melno pulveri.

E, alumīnija folijas seja

Alumīnija folijas virsmas diferenciācija, pašreizējais tirgus ir visvairāk alumīnija plēve un alumīnija plēve kompozītu neausta drānas, divi materiāli.

Lai gan alumīnija pārklājuma virsma var savienot dažādus krāsu produktus, taču tā materiāls nav izturīgs pret UV starojumu, tāpēc parasti tā ilgst vairāk nekā divas vasaras. Galu galā jūs atradīsiet, ka labs izskats piesaista uzmanību, bet klients galu galā vēlas kvalitāti.

Vēl viens piemērs alumīnijveida kompozītmateriāla neausta auduma, šī šķietami sarežģītā divslāņu kompozīta virsma, galvenokārt kā Ding Ji lentes acu virsma. Tāpat kā alumīnija krāsainās virsmas, šī šķietami labākā acu lente novieto neticīgā klienta vēlmi pēc skaistuma, taču ignorē tā ietekmi uz kvalitāti.