ūdensizturīgs butila līmlentes izstrādājums, ekspluatācijas īpašības, vispilnīgākā celtniecības tehnoloģija, atšķirība starp labu un sliktu (pirmā daļa)

Butilkaučuks, IIR īsumā, ir izobutilēna izoprēna gumijas akronīms. Tam ir laba ķīmiskā stabilitāte un termiskā stabilitāte, izcilākā ir hermētiskums un ūdens necaurlaidība. Tā caurlaidība gaisā ir tikai 1/7 no dabiskā kaučuka, un stirola-butadiēna kaučuka svars ir 1/5 no stirola-butadiēna gumijas, bet tvaika caurlaidība ir 1/200 no dabiskā kaučuka, bet stirola-butadiēna gumijas caurlaidība ir 1/ 140.

Šo materiālu ir grūti iekļūt ar gāzi, ko izmanto ūdensnecaurlaidīgā blīvēšanā, ir gabals no kūkas. Kas ir vēl biedējoši, tas ir izcilais laika apstākļu izturība. Saskaņā ar attiecīgajiem testa datiem, butilkaučuka pretestība augstā temperatūrā var sasniegt 120 ℃ , un pretestība zemai temperatūrai ir -40 ℃.

Ūdensnecaurlaidīgs ūdens noplūdes līmenis ir augsts, ķīniešu ēka ir ūdensizturīga un nulles apspriešana pirms apsekojuma, noplūdes līmenis ir pat 90%, ūdensizturīgs remonts jau ir ļoti labs ūdens necaurlaidīgs tirgus, bet drīz vien tas ir sarkanā jūras tirgus . Daudzi lielie uzņēmumi ir izveidojuši arī remonta nodaļas, lai dalītos lielajā kūkā. Ātri mainīgie apkopes līdzekļi; Akrilāta štancēšanas materiāls, butila lente.

图片1.jpg


  • Produkta īpašības

(1) izcilas mehāniskās īpašības: augsta saišu izturība, stipra stiepes izturība, laba elastība, laba paplašinājuma īpašība un spēcīga spēja pielāgoties saskares deformācijai un plaisāšanai.

(2) stabilas ķīmiskās īpašības: teicama ķīmiskā izturība, izturība pret izturību pret izturību un izturība pret koroziju.

(3) droša pielietojuma veiktspēja: tā adhēzija, hidroizolācija, blīvējums, zemas temperatūras pretestība un īpašības, laba izmēru stabilitāte.

(4) vienkārša celtniecības darbība.

  • piemērošanas joma

(1) Jumtu hidroizolācija, pazemes hidroizolācija, hidroizolācijas apstrāde konstrukcijas konstrukciju šuvēm un polimēra hidroizolācijas materiālu apvalka noblīvēšana jauniem būvniecības projektiem.

(2) metāla tuneļa struktūras blīvējuma un ūdensnecaurlaidības apstrāde pašvaldības inženierijā.

(3) hermētisks, ūdensnecaurlaidīgs un amortizators pie krāsas presēšanas plāksnes locītavas. Savienojums ir hermētisks, ūdensizturīgs un amortizators.

(4) līmēšanas blīvējuma apstrāde automobiļu montāžā

(5) šuvju hidroizolācija un blīvējuma apstrāde tērauda konstrukciju būvniecībā

(6) Kompozītmateriāla alumīnija folijas butila lente ir piemērota dažādu civilu jumtu, krāsainu tēraudu, tērauda konstrukciju, ūdensnecaurlaidīgu ruļļu, ūdensnecaurlaidīgu plākšņu un citu saules gaismu necaurlaidīgai ūdensizturībai.


  • Celtniecības noteikumi

(1) šī regula attiecas uz civilās konstrukcijas jumtu un metāla plākšņu virsmas blīvēšanas un hidroizolācijas darbiem ar līmlenti kā pret ūdensnecaurlaidīgu plēvīti materiālu, metāla presēšanas plātņu savienošanu, datortīklu savienošanu un citiem palīgmateriāliem.

(2) lentes dizainu vai izmantošanu veic saskaņā ar attiecīgiem noteikumiem vai atsaucoties uz korporatīvajiem standartiem.

  • vispārējie noteikumi

(1) Celtniecība temperatūras diapazonā no -15 ° C līdz -45 ° C (attiecīgā gadījumā tiek veikti pasākumi, ja tiek pārsniegts noteiktais temperatūras diapazons)

(2) pamata virsma ir jātīra vai jāizmazgā tīrā, sausā, bez peldošas augsnes un eļļas.

(3) Nedrīkst saplīst saiti 24 stundu laikā pēc konstrukcijas.

(4) izvēlēties dažādu veidu un izmēru lentu atbilstoši faktiskajām inženierijas vajadzībām.

(5) kastes novietotas 10 cm attālumā no zemes, nepārsniedz 5 kastes.

  • Celtniecības rīks

Tīrīšanas instrumenti, šķēres, preses, tapetes nazis utt.

  • ekspluatācijas prasība

(1) Pamatnes virsmas tīrīšana bez naftas piesārņojuma, pelnu ūdens, ūdens tvaiki.

(2), lai nodrošinātu virsmas virsmas temperatūru savienojuma izturībai virs 5 ° C, var ražot īpašu zemas temperatūras vidi.

(3) pirms izmantošanas atkārtoti atveriet lenti.

(4) nelietot ar ūdensizturīgiem materiāliem, kas satur benzolu, metanolu, etilēnu un silikagēlu.

  • Procesa īpašības

(1) konstrukcija ir ērta un ātra. Alumīnija folijas lentes lietošana ir jāsavieno vienlaikus, un pamatnes virsma ir tīra.

(2) plaša būvniecības vides prasība. Apkārtējā temperatūra ir -15 ° C-45 ° C, un mitrums ir zem 80 ° C. tai ir stipra vides pielāgošanās spēja.

(3) remonts ir vienkāršs un uzticams. Lielajā noplūdes zonā ir nepieciešams izmantot vienpusēju līmlenti.

图片2.jpg