Kāpēc var kreka hermētiķis

Kreka 4 iemesli:

1, hermētiķi līmi vai priekšlaicīgu movecomponents; konservēšanas hermētiķu isgenerally 48 stundu vai vairāk, līdz fullycured hermētiķu mobilo detaļas tas radīs acrack hermētiķis. Locītavas būvniecības vietā earlyto izturēt vēja spiediens vai gultņu jointdisplacement izraisījis, var izraisīt arī cracksealant.

2 zīmogs savienošana, izmantojot adhezīvu trijās malās; notuse anti-līmi pamatnes materiāls vai neglectpreventive pasākumus, viegli izdarīt tā, lai sealantin šuves trīs obligāciju veidā kad jointdisplacement hermētiķu nevar brīvi, causingpremature, krekinga zemā pārvietojums. Thissituation, no kurām visvairāk viegli overlookedproblem ir būvniecība.

Apvienotās pārvietojums ir lielāka par 3, hermētiķu pārvietojuma; actualengineering impropercalculation, materiāli nav saprātīgi causesexcessive vai kopīgas ražošanas kļūdas, kā rezultātā šuvju hermētiķis displacementability, nekā būs kopīga krekinga radīja problēmas.

4, virsmas tīrīšanas netiek darīts, izmērs padara surethe substrāta virsmu pirms žāvēšanas, toavoid kreka hermētiķu un putas.