【Kejian Svarīgas Ziņas】 Tongji Universitāte un Kejian veidot mācību un pētniecības un attīstības prakses bāzi

The cooperation of Tongji University and Kejian.jpg

Kejjana oficiāli ieguva titulu nosaukumus, kļūstot par Tongji Universitātes mācību un pētniecības un attīstības prakses bāzi. Un starp abām pusēm tika parakstīta prakses izglītības bāze mācīšanas un zinātniskās pētniecības nolīgumam. Turklāt Kejian un Tongji Universitāte sadarbosies ar pētniecību un attīstību, talantu audzēšanu un tehnisko attīstību utt. Tongji universitāte ir valsts galvenā universitāte, kas ir saistīta ar izglītības ministriju. Un tai ir gara vēsture un bauda augstu ķīniešu slaveno universitāšu reputāciju.


Tongji University.jpg

Arī tas ir nacionālais koledžu un universitāšu "211 projekts" un "985 projekts" galvenais būvniecība. Turklāt tas ir izcils būvniecības un automobiļu jomā, un tā ir viena no visstingrākajām Ķīnas universitātēm Ķīnā. Tongji Universitātes jēdziens ir "Mēs strādāsim kopā, lai palīdzētu cilvēkiem un gūtu labumu valstij un sabiedrībai". Tongji universitāte ir valsts galvenā universitāte, kas ir saistīta ar izglītības ministriju. Un tai ir gara vēsture un bauda augstu ķīniešu slaveno universitāšu reputāciju.


Kejian Holding .jpg

Arī tas ir nacionālais koledžu un universitāšu "211 projekts" un "985 projekts" galvenais būvniecība. Turklāt tas ir izcils būvniecības un automobiļu jomā, un tā ir viena no visstingrākajām Ķīnas universitātēm Ķīnā. Tongji Universitātes jēdziens ir "Mēs strādāsim kopā, lai palīdzētu cilvēkiem un gūtu labumu valstij un sabiedrībai".