2015 Kejian ikgadējā sanāksme - mēs esam viens

2016. gada 16. janvāris, Kejian bija tās gada puse aicināja Xiangyong jūras veltes pilsētas Songjiang disctrict viesnīcā. Vairāk nekā 170 kejian sīkumi tur pulcējās, koplietošanas gada beigu moments.


Katru gadu Kejian ir puse sakarā ar mērķi izskatīt pagājušajā gadā, nododu attīstītas, skatīties uz priekšu, reklamētu un, protams, baudīt pēdējā brīdī pirms ķīniešu Jaunais gads.


Izņemot lielās ēšanas orgnizer sakārtotas dažas izrādes, kamēr visi izpildītāji Kejian. Katram departamentam ir darbības, piemēram, dziesmas, dejas un skices. Ir arī spēles reizi brītiņa, kas pacēla atmosfērā. Ikvienam bija skārusi gaisā, pat kautrīgs aunties swang un šūpot kopumā puse. Kas ir vairāk, uzņēmums sagatavo loterijas spēles, kas aptver 70 % no stuff, balvas, ieskaitot krāsnis, silk segas, TV, telefonu, pakotnes konfektes & uzkodas, utt. Uz savu stuff, Kejian nekad nav lēts!


Beidzot, boss un vadītājiem sniedza beigu runu, iesildīt ikviena sirdi. Krāšņās gadu pagātni, refulgent citu gadu sasniegšanai. Kejian kļūst labāk un labāk ar šo pateicīgs sirdis!


Ar Eudora Neves