Ķermeņa aizbāžņa produkta ievads

Virsbūves blīvējuma veiktspēja ir saistīta ar automašīnas korpusa pretkorozijas un NVH darbību, kas ir viens no svarīgiem transportlīdzekļa kvalitātes novērtēšanas rādītājiem, un tieši ietekmē arī lietotāja braukšanas pieredzi.Laba korpusa blīvēšanai nav nepieciešama tikai saprātīga virsbūves struktūra dažādu blīvējuma detaļu dizains, atbilstošs dizains, kā arī montāžas līnijas labas procesu atbalsta iespējas. Starp daudzajiem automobiļu blīvējuma komponentiem saprātīga korpusa aizbāžņu izstrādājumu izvēle lielā mērā ietekmēs arī blīvējuma un hidroizolācijas un pretkorozijas veiktspēju. transportlīdzekļa.

Noplūdes caurumi, procesa caurumi, rāmja caurumi un caurumi, kas nepieciešami automobiļu projektēšanā un ražošanā, ir galvenās daļas, kuras izmanto aizbāžņu izstrādājumu pielietošanā. Ja šie caurumi netiks aizsprostoti, tas nodrošinās ūdensnecaurlaidīgu blīvējumu. Vājināšanās un trokšņa palielināšanās. Balstoties uz aizbāžņu caurumu profesionālajām prasībām, šajā rakstā galvenokārt apskatīta dažādu ķermeņa aizbāžņu produktu klasifikācija, pielietojums, kā arī priekšrocības un trūkumi.

图片2221 副本副本

Iespraužamās ierīces pozīcija uz transportlīdzekļa korpusa galvenokārt tiek sadalīta, kā parādīts attēlā. Atbilstoši izstrādājuma materiālam to var aptuveni sadalīt PVC plāksterī, PET plāksterī, neaustajā plāksterī, alumīnija folijas plāksterī, PET spraudņa pārsegā, metāla spraudņu pārsegā, plastmasas spraudņos utt.

Produktu kategorijas

1, PVC plāksteris

Uzbūve: PVC + akrila līme

Specifikācijas: biezuma izmērs 0.1mm ~ ~ 0.3mm, izskata izmēru, formu var pielāgot pēc pieprasījuma

Pielietojums: galvenokārt automašīnas korpusa mazu caurumu blīvējumam, parasti piemērots lokšņu metāla dekoratīvajam blīvējumam, kas nav caurspīdīgs.

Priekšrocības: mazs svars, zemas izmaksas un viegli uzstādāmas.

图片2

2, PET plāksteris

Uzbūve: PET + akrila līme

Specifikācijas: biezuma izmērs 0.1mm ~ ~ 0.3mm, izskata izmēru var pielāgot atbilstoši vajadzībām

Pielietojums: galvenokārt korpusa lokšņu metāla blīvējumu blīvēšanai.

Priekšrocības: neliels svars, noteikts skaņas izolācijas efekts, laba izturība pret caurduršanu un caurspīdīgumu padara instalāciju ar augstu anti-dislokācijas funkciju.

图片3

3, neaustas plāksteris

Uzbūve: neausta + butilkaučuks

Specifikācija: biezums 1,0 mm ± 0,2 mm, izskata izmēru var pielāgot pēc pieprasījuma

Pielietojums: galvenokārt automašīnas korpusa mazu caurumu blīvējumam, parasti piemērots lokšņu metāla dekoratīvajam blīvējumam, kas nav caurspīdīgs.

Priekšrocības: pats viegls, neaustais materiāls ir mīksts, kā arī butilkaučuka kombinācija, tas var ievērojami uzlabot kļūdu labošanas funkciju uzstādīšanas procesā, to ir viegli uzstādīt, un kompozītmateriāla butila gumijai ir noteikts skaņas izolācijas efekts.

图片4

4, alumīnija folijas plāksteris

Uzbūve: alumīnija folija + butilkaučuks

Specifikācijas: biezums 1,0 ± 0,2 mm, formas izskatu var pielāgot atbilstoši pieprasījumam

Pielietojums: galvenokārt korpusa mazu caurumu blīvējumam.

Priekšrocības: Šāda veida blīvējošajai lentei ir labāka skaņas izolācijas veiktspēja nekā PVC un PET plāksteriem. To parasti izmanto tradicionālos degvielas transportlīdzekļos vai jaunos enerģijas transportlīdzekļos, kuriem nepieciešama skaņas izolācija. Tam ir laba blīvējuma veiktspēja, mērenas izmaksas un ērta uzstādīšana.

图片5

5, PET spraudņa vāciņš

Uzbūve: PET + akrila līme

Specifikācijas: φ20 un vairāk

Pielietojums: ķermeņa grīdām un stīgām caur blīvēm

Priekšrocības: laba blīvēšana un spēcīga izturība pret caurduršanu. Dažādu klašu temperatūras izturīga akrila abpusēja lente var tikt izmantota, lai aiztaisītu dažādus korpusa caurumus. Produkta svars ir lielāks par 40%, salīdzinot ar tradicionālajiem gumijas un plastmasas aizbāžņiem. Tas ir jauns tips. Viegls un augstas veiktspējas spraudnis.

图片6

6, metāla spraudņa pārsegs

Uzbūve: cinkota tērauda vai alumīnija plāksne + butilkaučuks

Specifikācijas: biezums 0,6 mm cinkota tērauda plāksne vai alumīnija plāksne + 1,2 mm butilkaučuks, formas izskatu un formu var atvērt pēc pieprasījuma

Pielietojums: galvenokārt korpusa lielāka cauruma blīvējumam

Salīdzinot ar plastmasas iespraušanas priekšrocībām:

6.1., Skaņas izolācijas veiktspēja ir labāka: plastmasas spraudņu pārsega blīvums ir zems, skaņas izolācijas veiktspēja ir slikta, metāla spraudņu pārsegumā kā pamatmateriāls tiek izmantota 0,6 mm tērauda plāksne vai alumīnija plāksne, tā skaņas izolācijas veiktspēja ir daudz labāka nekā plastmasas spraudņa pārsegs, var efektīvi samazināt visa transportlīdzekļa ceļa troksni;

6.2. To ir viegli uzstādīt. Instalācijas procesā tam ir tikai jānoņem izstrādājums no atbrīvošanas papīra un jāpielīmē uz korpusa lokšņu metāla, kas ievērojami ietaupa uzstādīšanas cilvēkstundu. Un neierobežo konkrēto staciju, to var uzstādīt pirms krāsošanas un cepšanas, vai arī to var uzstādīt montāžas veikalā;

6.3. Ērtāk to izmantot pēcpārdošanas tirgū: lielākā daļa tirgū pieejamo plastmasas aizbāžņu ir karstās kausēšanas veida, kas pēc ķermeņa temperatūras jācepina pēc augstas temperatūras cepšanas. Ja transportlīdzeklis iekļūst ūdenī un sabojājas vēlākas automašīnas lietošanas laikā, to būs grūti nomainīt. Metāla spraudņa pārsegu var viegli nomainīt, neietekmējot iekraušanas veiktspēju.

图片7.png图片8.png图片9.png


7, plastmasas sprādze

Uzbūve: plastmasa

Pielietojums: tikai caurumu aizbāzni plaknē

Klasifikācija: vītne, spraudnis, iekšējais vītne, Fishhook

Priekšrocības: zemas izmaksas, spēcīga izturība pret caurduršanu un ērta darbība

Trūkumi: nav viegli izjaukt, ir vajadzīgas augstas pelējuma izmaksas; sprādzes veidošanu ir grūti panākt pilnīgu tuvību pēc montāžas gravitācijas stāvoklī

Zem darbības bieži ir daži rāpojumi.

图片10