Izlauzties caur sevi un radot nākotni kopā - Kejianas 12. gadadiena

12 gadu saskaņoti centieni un izaugsme, 12 gadus staigājot roku rokā

Krāšņais ceļojums

Parādiet nākamos divpadsmit gadus spilgtus .

Ārkārtas gadi,

Uzrakstījis izcilu Kejianas nodaļu divpadsmit gadus.

Kejian Holding ir savu 12 gadu dzimšanas dienu. Pateicoties izcilam pārdošanas rezultātam un ilglaicīgai, stabilai un izcilai inovācijas spējai, Kejian ir veiksmīgi pārveidojies no nezināma mazā uzņēmuma par vadošo ražotāju, kas specializējas butila ražošanā. gumija Ķīnā, un tā ir viena no pasaulē lielākajām profesionāla butilkaučuka, butila lentes ražotāja.

Rudenī cīnies grūti , brīnišķīgi ziedi pavasarī un cietie augļi

Kejian Holding izmanto jauno līmes industrijas attīstības iespēju, balstoties uz uzņēmējdarbības filozofiju "Pakalpojums, jauninājumi, vienotība un attīstība", ņemot "inovāciju" kā vilces, celtspējas jaudu, veicinot attīstību. Pašlaik uzņēmums ir izveidojis ilglaicīgu, Katru gadu tirgū tiek ieviesti jauni produkti, tostarp produkti, kas ietver butilu, izopropilu, hloroprēnu, silikonu, poliuretāna, epoksīdsveķu, akrila sveķus un citas disciplīnas, ir multidisciplināras un ir uzskaitītas kā "Shanghai high" tehnoloģiju sasniegumu pārveides projekts. Tam ir daudz izgudrojumu patentu, tajā pašā laikā 2016. gadā tika atzīts par augsto tehnoloģiju uzņēmumiem Šanhajā un atlasīts 2017. gadā Šanhajas zinātnes un tehnoloģiju gigantu audzēšanas uzņēmumos, ņemot vērā uzņēmējdarbības kvalifikāciju, vadības mērogu, nozares ietekmi un citi aspekti, lai sasniegtu leapfrog attīstību.

图片1.png

Sasniedzamie panākumi , sadarbība un abpusēji izdevīga.

   Kejianas tirdzniecības nodaļa tuvojas uzņēmuma stratēģiskajam tempam , uzcēla pārdošanas komandu, kas cīnās, mīl, velta. Laika lido, nav sāpju, nekādu ieguvumu! Pēdējos 12 gados kopā ar aizrautību staigājām; kopā rakstījām biznesa dzejoļus pēdējo 12 gadu laikā, pēdējos 12 gados mēs kopīgi dalījāmies prieku un bēdas; mēs bijām roku rokā, lai pēdējos 12 gados virzītu uz lielo ceļu; mūsu puse blakus, lai pārvarētu grūtības un grūtības pēdējos 12 gados Ar svētkiem Kejian Holding arī uzsāka pārdošanas konferences trešo ceturksni, priekšsēdētājs Wu Haitao, vietējais pārdošanas direktors Hu Zhenping, ārvalstu tirdzniecības pārdevēju direktors Chen Xuesong, ziemeļu un dienvidu valstu vadītāji un visu uzņēmumu vadītāji biznesa nodaļas ziņoja par sasniegumiem un trūkumiem pārdošanas pirmajos trīs ceturkšņos, dalījās veiksmīgā pieredzē un izvirzīja ceturtā ceturkšņa darba mērķi un plāni, sprinta līdz gada beigām sniegumu!

图片2.png

Izlauzties sev un radīt nākotni kopā

  Kejian Holding ir vadošais uzņēmums , turpina veicināt reformu un inovāciju attīstību, turpina pieaugt visaptverošais spēks, pastāvīgi konsolidēta pārdošanas biznesa bāze, turpina pieaugt tirgus pozīcija un zīmola vērtība. No maziem līdz lieliem, no vāja līdz spēcīgam ...... Divpadsmit gadi no honing , forge ahead.Brilliant visu ceļu, stabila un pašpietiekama, mierīga pārliecība un pašnoteikšanās. Desmit gadi ir pagrieziena punkts liecināt par Kejian attīstību, un tas ir arī jauns sākumpunkts Kejian.

销售网络-修改.png

Ļaujiet mums strādāt kopā, lai 2027.gadā spētu stāvēt šeit kopā, uzņemties zvērestu lielo uzņēmumu dzimšanas pasaulei lepni. Stāviet kopā ar vētru un stresu. Iedvesmojieties uz priekšu, pārrāviet sevi un veidojiet nākotni kopā.