Keramikas flīžu kā turēties tikai paradis nokrist

Uzskatu, ka mums ir radusies šāda problēma, mājas sienas flīzes būs Konggu parādību, bet arī nopietnu kritumu, kas ar apdares procesu ir liels attiecības, pēc ar apskatīt kā var novērst bungas un nometiet likšana!

hollowness

Pirmkārt, pēc tam atlasītu keramikas flīžu aizmugurē tīru un mērcēšanas iemērc ūdenī vairāk nekā 2 stundas, ir ļaut keramikas iepriekšējas ūdens absorbcijas piesātinājums, lai Putie iesūc lipīgu materiālu mitruma, ietekmēt obligāciju izturību vai izraisīt pārmērīgu samazināšanos izraisīja hollowing, debonding galvojumu materiāla un. Pēc mērcēšanas keramikas flīžu, veikalā vajadzētu izņemt no ūdens pirms ieguldīšanas, un noslaukiet virszemes ūdens ar kokvilnas audumu vai sausas virsmas mitruma pirms seguma.

Otrkārt, zāles saknes līmenī, netīrumi uz zemes, tīras virsmas likšana noteikti tīrīt vai flīžu līme un bāzi galvojumu nav cietu; Turklāt, ja mūriem ir plaisas pareizi jāapstrādā pirms ietves, izvairītos no izmaiņām nākotnē pamata strukturālo plaisas ķieģeļu sienas spraugu vai nokrist.

Treškārt, grīdas flīžu bruģēts zemes, nevar izplatīties cementa grīdas flīžu salons zemē, sisti, līmi apgleznoti flīžu mozaīkas, iepirkties uz zemes, četri ķieģeļu pludināšanas pa diagonāli pozīciju.

Ieguldīšanas flīzes pasūtījuma ir faktiski daudz uzmanības veikals flīzes ir jāgrāmato no iekšpuses ārpusē, nogāze, vai_ar ī tās darbībā radās grīdas drenāža vietā, bet arī pievērst uzmanību virzienam, kādā meliorācijas slīpums; sienas flīzes Putie vajadzētu būt no apakšas uz augšu. Beigās veikalu ar iedarbību, kas skaisti, grunts keramikas flīžu līdz galam amatam; sienas flīzes nospiesta pēc beigām grīdas flīzes.

tile fixing