Uzņēmuma gada sapulces svinības


2020. gada 11. janvārī grandiozi notika Jaunā gada ikgadējā konference ar tēmu “Neaizmirsti savu sākotnējo sirdi un paturi prātā savu misiju”. Visi uzņēmuma akcionāri, darbinieki un īpašie viesi sapulcējās, atkāpās no vecā un sagaidīja jauno gadu un karnevālu.


领导 讲话


Vakaru aizsāka kaislīga un dinamiska atklāšanas deja. Pēc tam ģenerālmenedžeris Vu Haitao uzstājās ar runu Jaunajā gadā 2020. Wu sirsnīgi pateicās visu līmeņu vadītājiem, viesiem un cilvēkiem no visām dzīves jomām par viņu interesi par zinātni un tehnoloģiju celtniecību. Atbalstiet, pateicieties visiem darbiniekiem par smago darbu, apkopojiet darba situāciju 2019. gadā un ar nepacietību gaidījām konkrētu uzņēmuma attīstības plānu un perspektīvas 2020. gadā. Aizvadītais 2019. gads bija ārkārtējs gads. Zinātne un tehnoloģija ir radījusi jaunus sasniegumus un sasniegumus visos aspektos. Vēsturiski zinātne un tehnoloģija ir samaksājusi desmitiem miljonu nodokļu 2019. gadā. Tas atspoguļojas zinātnes un tehnoloģijas apņemšanās pildīt sociālos pienākumus garā. Mūsdienu sabiedrībā uzņēmumu vērtību arvien vairāk atspoguļo sociālās iemaksas. Uzņēmumi, bet, lai kļūtu par labu uzņēmumu jaunajā laikmetā, tas nebūs tā lielā mēroga un lielās peļņas dēļ, bet tas ir atkarīgs no misijas un sabiedrības gribas aktīvi dot labumu sabiedrībai un no tā, vai tas sniedz reālu ieguldījumu sabiedrībā . Science and Technology Co, Ltd., nekad neaizmirsīs savu sākotnējo nodomu, paturēs prātā savu misiju, paturēs prātā tautu, uzņemsies sociālo atbildību un neatslābsies un neapstāsies.
颁奖 仪式


2019. gadā Kedžjana darbības rādītāji sasniedza jaunu augstāko līmeni. Auglīgus rezultātus nevar sasniegt bez daudzu zinātnes un tehnoloģiju celtnieku kopīgiem centieniem un saskaņotiem centieniem. Ir "strādnieku modelis", kurš katru dienu sveic pirmos rīta gaismas starus, "desmit darbinieki desmit gadus", smags darbs un skumjas, kā arī "gada zvaigzne". Prezidents Vu un vadītāji pēc kārtas uzvarētājiem piešķīra trofejas un prēmijas. 100 pēdu stienis iet tālāk, un vidējā straume, kas skāra ūdeni, ir īstais laiks! Jauns sākumpunkts, jauns izaicinājums un jauns ceļojums 2020. gadā!Pēc apbalvošanas ceremonijas beigām parādās dažādas izrādes, un drīz sāksies audiovizuālie svētki! Deja ir pilna ar jaunību, dziedāšana ir tieši dvēselei, deja ir unikāla, un skices ir humoristiskas un smieklīgas ... Programma ir brīnišķīga, un šovā būs daudz aizraujošu šovu.抽奖 环节


     

Aiz katriem svētkiem ir saistības, kuras mēs nekad neesam redzējuši. Katrs balsts, katra līnija, katra darbība ir rūpīgi sagatavota; katru kritienu un kāpšanu, katru griešanos un lēcienu, katras prakses apvienošanu ir paredzēts tikai katrai auditorijai. Šī ir atjautības atlase, kas raksturīga tikai Kedžu tautai.


Katru gadu mēs iegūstam un augam. Paldies par visu jūsu uzņēmumu un centību, kā arī par visu jūsu palīdzību un iedrošinājumu. Turpiniet pagātni, lai sveiktu jauno gadu, un sekojiet līdzi laikam, lai apsveiktu jauno 2019. gadu, neaizmirstiet sākotnējo nodomu, paturiet prātā misiju