EPDM hidroizolācijas membrānu un būvniecības metodes

EPDM hidroizolācijas membrānu sastāv no EPDM (etilēns, propilēns un neliela daudzuma dicyclopentadiene kopolimērs polimērs), konservēšanas aģentu, akseleratora, polimēru membrānas slīdošo vai izspiešanas process.

EPDM hidroizolācijas membrānu īpašības:

1 laba stiepes īpašības, paplašinājumu likme ir liels, varētu labāk pielāgoties pamatorganizāciju paplašināšanas vajadzībām vai plaisas, deformācijas.

2 labas novecošanās pretestību, skābes un sārmu izturība, korozijas izturību, ekspluatācijas laiku līdz 35 gadiem.

3 labs augsttemperatūras veiktspēja, zema temperatūra var sasniegt 40 grādiem, augsta temperatūra var sasniegt 160 grādiem, domāts ilgu laiku slikti vidē.

4 gaismas svars samazināts jumta slodze.

5 augs labas saknes iespiešanās pretestības un jumta ūdensnecaurlaidīgs slānis var pārveidot.

6 modificējis īpašu molekulāro struktūru, efektīvāk atrisināt problēmas, gan mājās, gan ārvalstīs, trīs juaņa līmi klēpī.

7 būvniecības ir ērti un droši un bez vides piesārņojumu.

8 izturība pret ķīmisko koroziju var piemērot īpašos gadījumos.

9 uzturēšana ir ērta, izmaksas ir zemas, detaļu apstrāde ir ērts, ir labs anti perforācija.

EPDM hidroizolācijas membrānu būvniecības metode:

1 karstā seguma metode

(1 karsti Bruģēšana metodi var samazināt inženierzinātņu izmaksas ūdensnecaurlaidīgs slānis, kas izvairīties līmi, ūdensnecaurlaidīgs slānis, kas rok parādība.

(2 pamata attieksmi pret cementa javas slāni, cieta, gluda, spīdīga, nav izspiesties. Zālē ir jābūt sausam. Mitruma saturs ir mazāks par 9 %.

(3) par sauso SBS bāzes modificēta asfalta ūdensizturīgs satītas materiālu auksto eļļu bāzes, piemērojot vienotu pārklājumam, sausa 6 stundas (atbilstoši temperatūras un kopa ar kāju nav nūju kā labi) prasībām.

(4 pirmajā sarakstā saskaņā ar pareizo pozīciju, lit lodlampa (lāpu no spole ir apmēram 0,3 m) ar blowtorch apkures spoli un primāro coil līdz kušanas virsmas nekavējoties pēc velmēšanas veikals, siltuma vienādi, nav nokļūt sūkātas into gaisa un ārlietu jautājumos, kad velmēšanas un sēšanās prasībām, izlīdzināšanās. Spole nav atdzisis, ar ķelli roņu malām, un tad uzmanīgi nodot lāpu vienotu šuvēm ir aizzīmogotas, jāmaksā īpaša uzmanība malas un kompleksa daļām, izvairīties kērlings.

(5 būvniecības procesu, būvniecības tehnoloģijas un praksi, divpusējo vienotas pieejas pamatā ir pašu, seguma otro kārtu ar pirmā slāņa būtu rullis saskaņā ar apmēram 0,3 m (Apvienotās rampāties vispārējās celtniecības vienu var);

(6) drošības aizsardzība: stiprināt būvniecības vadība un uzturēšana karstās gāzes uzglabāšana un blowtorches, uguns un nelaimes gadījumu novēršanā.

2 aukstā līmēšanas metode

(1 apstrādes un pārklāšanas substrātu apstrādei aģents un metodi pašā karstā veikals;

(2) suka bāze līmi: SBS lipīgo gumijas asfalts līmi, hlorīda butil līmi maisījums, izvēlēties viena veida. Prasības vienādi saskaņā ar vienotu, uz kvadrātmetru apjomu 0,5 kg ~ 0,7;

(3) PU līmi, hidroizolācijas procesu: pirmo reizi saskaņā ar pozīciju rullis ir atmatā 10 cm plašu veikt kultūrai, veikals front roll atpakaļ rites, Shop prasības Nien bieza un gluda, uzmanieties, lai iesaistīties gaisa un svešķermeņu, ne grumbas, ne bungas, locītavām būt pārklāts ar līmi un tad žāvēšanas 20min pārspēt roll , tad ielīmēšana ir stingrs.

(4) virsmas apstrāde: rullis stick pēc smilts, ja nepieciešama aizsardzība, var būt pārklāts ar gumijas asfalta pārklājuma un apkaisa ar smiltīm vai vizlas būvniecībā (tikai 3 cilvēki) vienai personai, lai izpildītu savus procesus.