Kā darīt labu darbu, mašīnas troksnis

Ar uzlabotu dzīves kvalitāti, mūsu automašīnas arī vairāk un vairāk augsta prasība it īpaši komforts, ka, kad runa ir par komfortu, braukšanas komfortu, papildus automašīnu kluso arī ir ļoti svarīgi, un ir galvenais avots, no trokšņa auto, dzinējs, gaisa, riepas, ķermeņa uzbūvi, tāpēc tagad daudziem cilvēkiem iegādāties automašīnu, izvēlēsies palielināt automašīnu trokšņa ietekmi , turpmāk par to, kā darīt labu darbu, mašīnas troksnis.

Var ietvert automašīnas troksnis būvniecības vietai: šasija, četrām durvīm, stumbrs, aste kārbas vāka, kapuci, fender, jumta, instrumentu galda, ugunsmūrus, U veida Cao.

Skaņas izolācijas inženiertehniskā sistēma ir pabeigta, trīs soļus: trieciena absorbcija, trokšņa samazināšanu un plombēšanu.

1 četras durvis, stumbrs, automašīnas grīdas, nacelle un jumtu seismisko apstrāde; slāpēšanas ārstēšanas ieviešanu, primāro un sekundāro punkti: vispirms ir durvis un stumbrs, jo lielākā daļa troksnis ir ar automobiļu balstiekārtas sistēmas, stumbrs, šasijas, durvju un citu daļu ienākošais mašīna; seko automašīnas grīdas un motora stāvokli; Visbeidzot, mašīnas jumta.

2 visa auto skaņas absorbcija, trokšņa samazināšanas apstrādi, svarīgākais ir selektivitāti skaņas izolācijas materiāls, skaņas izolācija, galvenais mērķis ir samazināt troksni, bet ir daudz materiālu ir nav ūdensizturīgs un smago smaku, trokšņa ne tikai nebija ne noņemt, bet celt vairāk nepatikšanu, tāpēc izvēlieties vibrācijas skaņu materiāliem jāpievieno šim aspektam ir svarīgi izvēlēties, labi pazīstamu zīmolu , ir ūdensizturīgs un videi draudzīgi materiāli. Mēs izmantojam labāko - 663G Skaņas slāpēšanas lapu komerciālo transportlīdzekļu trokšņu samazināšanu un skaņas izolāciju. Nav toksisks, garšas, kas nav kodīgas, saskaņā ar prasībām transportlīdzekļu materiālu un daļu emisiju rādītājus testa standarts, ar lielisku sevis līmi, ērtā būvniecības.

Starp tām, motora telpā troksni, nopirkt gabaliņu viļņveida skaņu absorbējošu kokvilnas (sadalīts uguni ar uguni, uguns garša diezgan nepatīkams), nopirkt kārbas aerosols. Durvis skaņas izolāciju, var iet un pirkt soundproof kokvilnas vai plastmasas izolācijas vai izolācijas vilnas jutās piestiprinātas durvju rāmja locītavām ir pilnīga soundproof durvju rāmi. A, B, C kolonna troksnis, nostiprināšanu. A, B, C kolonna caurumu ar PU putu aģents piepildīta ar apmēram 40 % no putu izplešanās putu aģents), kas var efektīvi novērst metāla vibrācija, ko rada pārmērīga skaņa un palielinātu stingrību automašīnas virsbūvi, pabeigšanu, b, C kolonna skaņas izolācijas projekta. Asti lodziņā Ielīmēt izolācijas materiāli, aste kaste abās pusēs, rata piere nostājas arī nevar palaist vaļā, tā, lai tā var efektīvi samazināt riepas ceļu satiksmes trokšņa trokšņa un izplūdes var izraisīt trokšņa un efektīvi samazināt zemas frekvences rezonanses troksni, piemēram, ko rada zemo daļa.

3 blīvējuma mašīnas apstrādes. Zīmogs uz mašīnas, nedrīkst būt pārmērīgi zīmogs rīkoties, jo ķermeņa blīvējuma inženierija ir atrisināta ar izejošo pārvades trokšņa fonds inženierzinātņu vajadzētu darīt ķermeņa labu sablīvēšanās, līdzsvarot gaisa spiediena iekšā auto, pretējā gadījumā pārmērīga zīmogu var izraisīt hipoksija mašīnā, apdraudēt jūsu organismā.