"Ice Trip" Japānā

Tagad tā ir ķīniešu Jaunais gads, un Kejian pārdošanas nodaļa sīkumi ir brīvdienas no Jan 30 February 5th. Kejian organizētas grupu ceļojumu uz Japānu.


No rīta, Jan 30, stuff, kas apvienojušies Pudong lidostas un sāka savu aizraujošu ceļojumu. Viņi bija gaidījis šo tik daudz, ka viņi sāka, gatavo apģērbu, apavus un whatso kopš pirms mēneša. Tāpat kā lielākā daļa ķīniešu cilvēki darīt, tie visi ir garš iepirkumu sarakstu ar tiem.


Tā ir dziļa ziema, un Japānas kopumā ir klāta ar ledu, to sauc par "ledus ceļojums". Tomēr tie bija diezgan daudz jautrības ar "ice" pēdējo dienu. Savus ceļojumus iekļauj skedding, karstā pavasara dušas, pārtikas grupa, zirgu izjādes, utt.


Japāna ir klāta ar sniegu un ledu ir tik skaista, ka kejian pārdošanas komanda ieguva ķekars bildes pēdējo dienu laikā. Jūs varat redzēt, ikviena cilvēka seja ir freezed sarkanā krāsā, bet ar smejas karājās tur vienmēr.


Katru gadu Kejian pārdošanas stuff ceļot uz ārzemēm kā šis. Tie ir bijuši Taizemes, Vitnam un daudzās citās valstīs. Un katru reizi brītiņa, viņiem ir maza braucienu iekšzemē. Pēc ceļo kopā, darbinieki var iespēja atpūsties sevi un viens otru tuvāk.


Ceļojums Japānā nav beigusies, bet šie Kejian sīkumi jau runā par nākamo ārvalstu braucienu.


Jā, kurp doties nākamajā gadā? smieklīgi!Ar Eudora Neves