KeJian Holding piedalīties 2018.gada uzsākšanas ceremonijā. Izcilas biznesa pāri, lai palīdzētu.

"Nevienam nevar atstāt ceļu uz komfortablu dzīvi!"

"Esmu visvairāk noraizējies par sarežģītajām masām."

- No ģenerāl sekretāra Xi Jinping jaunā gada ziņojuma 2017TIM图片20180408111010.jpg

Puses 19. CPC valstu kongresa ziņojumā ģenerālsekretārs Xi Jinping uzsver: "Mums ir jāmobilizē visa partija, visa valsts un sabiedrība, lai palīdzētu nabadzīgajiem ar precizitāti. Lai cīnītos pret nabadzību laikā, abās sesijās šogad, Centrālā komiteja atkal skanēja trompetu, lai sevi paceltu no nabadzības.

Precīza nabadzības mazināšana, arī privātie uzņēmumi ir mugurkauls. Krīzes brīdī padziļinot Reformu un uzvarot labu sabiedrību visaptverošā veidā, Kejian Holding pozitīvi atbildēja uz centrālo valdības aicinājumu pildīt savu sociālo atbildību ar sausu garu "protektora akmens atstāt nospiedumu, satveriet dzelzi, lai būtu zīme" .Censies radīt aizraujošu ziņojuma karti par precīzu nabadzības mazināšanu un mīlestību par sabiedrības labumu.Izpildīt izcilu lomu, lai uzvarētu cīņā pret nabadzību, apaļš ceļš.

TIM图片20180408111033.jpg

8.aprīlī Wu Haitao, partijas filiāles sekretārs, arodbiedrības priekšsēdētājs Wu Haitao un citi personīgi vadīja komandu, lai apmeklētu izcilu uzņēmumu "roku turēšanas projektu", kuru organizēja Ķīnas Komunistiskās partijas Sheshan pilsētas komiteja un Šeshānas pilsētas iedzīvotāju valdība. Kampaņas "roku rokā" mērķis ir dot precizitāti nabadzīgām mājsaimniecībām veidot "viens pret vienu" pārus ar uzņēmumiem, lai palīdzētu sarežģītām ģimenēm . Augsta visaptverošas bagātinātas būvniecības pakāpei vajadzētu ne tikai redzēt "vidējo", bet arī pievērst lielāku uzmanību "katrai mājsaimniecībai". Turpināt strādāt pa pāriem, lai palīdzētu trūcīgajām ģimenēm, lai sniegtu padomu vīriešu un mājsaimniecību dēļ, nedariet atstāj ģimeni.

TIM图片20180408111100.jpg

Uzsākšanas ceremonijā Ķīnas Komunistiskās partijas Sheshan pilsētas komiteja un Šeshānas pilsētas tautas valdības atbildīgā persona pauž patiesu pateicību par 32 izcilu uzņēmumu pāri, kuri tika izvēlēti, lai palīdzētu. Un izbaudīt "roku rokā projekts" piemiņas cup to KeJian Holding un citiem uzņēmumiem.

QQ截图20180411164721.jpg

Rūpes ir tikumība, uzticība ir valstība. Nākotnē mēs neaizmirsīsim savu misiju, turpinot attīstīt, ieviest jauninājumus un paplašināt. Atbilstoši reaģēt uz nacionālo plānu, lai risinātu nabadzību, cenšoties sasniegt pakalpojumu mērķi, īstenot precīzijas palīdzības. Kejian Holding izmanto pasākumus, lai praktizētu brīvprātīgo mīlestības un centību garu, ignorētu pasaules patiesību un siltumu ar mīlestību, veidotu harmoniskāku, daudzveidīgāku, skaistāku, priecīgu māju.