Kejian uzņēmuma komandas veidošana pusgada laikā

Līdz ar pārdošanas nodaļas ienākšanu otrajā ceturksnī īsās un skaistās atmiņas par vasaru ir atstājušas dziļu pēcgaršu. Tirdzniecības nodaļa sestdien veica 2019. gada otro ceturksni. Sanāksme ir gan otrā ceturkšņa kopsavilkums, gan trešā ceturkšņa perspektīva. Lai palielinātu komandas izpratni, konferences otrajā dienā tika organizēta grupas veidošanas aktivitāte, lai izaicinātu sevi un atpūstos.

Katru rītu Kejian Run grupā tas, kas jūs pamodina, nav ne pirmais saule caur aizkariem, ne modinātāja zvana zvans, bet gan skrējēji , kas pieceļas agri.

CgAGS11LzBqATsz0AAD15686TSk508


Pusdienlaikā visi, kas pulcējās villā, iepriekš vienojās.

CgAGS11LzDqAEpcVAADD6FNrVVA002

Pēc neliela pārtraukuma mēs sākām nervozu un aizraujošu pamatprojektu.

Komandas veidošana nav pirmā reize, kad mēs rīkojam, bet šoreiz tā ir īpaši aizraujoša. Saimnieka vadībā visi sadalījās 2 komandās un spēlēja 3 spēles:

CgAGS11LzLeADmPLAACV-YXIJvc433

1. projekts: “Mēs esam labākā komanda” klanīšanās spēle ļauj ikvienam sajust komandas vienveidības un ritma konsekvences nozīmi. Noteikums ir tāds, ka abas komandas veido apli un aplaudē rokas sauklim: 1, I; 2, mēs; 3 mēs esam 4, mēs esam visvairāk; un tā tālāk, līdz pēdējiem 8 mēs esam labākā komanda. Pēc misijas saņemšanas abas komandas nekavējoties veica treniņu. Urbšanas laikā mēs turpinājām pielāgot ritmu, atrast iemaņas un mūsu   balss bija skaļa un gaiša , pat ja rokas bija sāpīgas.

 

2. projekts : Ikviens apvieno rokas lokā, ļaujiet ikvienam iziet cauri stīpas stīpai. Pēc butaforijas iegūšanas visi nekavējoties praktizējās, un prakses laikā visi tika koncentrēti uz to, kā padarīt projektu labāko. Ļaujiet visiem saprast, ka katru reizi, kad nedaudz progresējat komandas darbā, katra saite nedaudz progresē un kohēzija ir kā uguns.

 

3.projekts: Komandas biedri klusē aiz komandas numuriem. Abas komandas sastāv no kārtas. Tiesnesis informēs katras komandas pēdējo komandu un pēc tam pārsūtīs labāko komandu. Pirmais tiks uzrakstīts uz papīra un iesniegts tiesnesim. Katrai komandai nepieciešamā precizitāte un laiks. Šī spēle audzina grupas sadarbības spējas, skaidru domāšanu, precīzu meistarību un sistēmas ievērošanu, kā arī precīzu informācijas nodošanu.

Pēc trīs projektu pabeigšanas katra no mūsu komandām veica nopietnu kopsavilkuma analīzi. Komandai, kas cenšas sasniegt izcilību, ir nepieciešams, lai katrs dalībnieks būtu godīgs un uzticams un darītu visu iespējamo.

CgAGS11LzNuAautvAAD-SAJORHU644

CgAGS11LzQqAepnwAADb2gsLrYQ292

Šīs ir neaizmirstamas vakariņas ar katru iesaistīto partneri. Nelieli pulcēšanās, lieli ieguvumi. Visi ēd un runā, un tas ir ļoti silti un aicinoši. Kļūsti par draugiem un nodibini dziļu draudzību. Autore šī brīnišķīgā mirkļa ierakstīšanai izmantoja tikai vienkāršus vārdus un fotogrāfijas.