Kejian saimniecības: Heartwarming ziedojumu slimo darbinieks

Nesen, Kejian Holding arodbiedrību ierosināja, ka darbinieki veic slimo darbinieks Chen Xuean palīdzēt un atbalstīt mūsu speciālistu initiatively.  Chen Xuean darbinieku Kejian saimniecības tika diagnosticēts taisnās zarnas ļaundabīgu procesu februārī, 2017 un slikti ir nepieciešama ārstēšana. Pēkšņa smaga slimība un dārga medicīnas rēķinus, saspiešanas slodzi tika likts uz ģimeni, ekonomiski un garīgi.

Ņemot vērā to reālo ekonomisko stāvokli, Kejian Holding arodbiedrību iesaka šo ziedošanas aktivitāte personālam. Mēs ierosinājām, ka: veikt konkrētas darbības, lai izteikt mīlestību un rūpes par kolēģa slimības. Un atklāt Kejian cilvēki "Kad katastrofa struck, palīdzība nāca no visām pusēm." laipnību un simpātijas!


clip_image002.jpg

2017. gada 18. aprīlī, par ziedošanas aktivitāte notika Kejian saimniecībā. Darbinieki ir dāsna un ļoti aktīvi. Ziedojumi ir applūst maksāt milzīgas ģimenes medicīnas rēķinus. Un pacēla fonda 24910 juaņa. Varbūt tas ir spainis, Chen Xuean kā augstās izmaksas, ko viņš un viņa ģimene uzņemas kritumu. Bet tas ir personāla svētības un dod cerību uz viņam un viņa ģimenei.


clip_image002.jpg

Mēs uzskatām, ka "lielas lietas var izdarīt ar masu pūles". Mīlestība ir visapkārt, un mēs ceram, ka mūsu mīlestība var padarīt drosmīgs noturību. Pieņemsim, novēlam viņam agri, lai cīnītos pret slimību un būt atspirdzis savu veselību!

Kad darbiniekiem ir nepatikšanas, arodbiedrības palīdzēs viņiem. Ļaujiet katram darbiniekam atrast laimi Kejian, un humānisma aprūpi. Arī Kejian saimniecībā ir iesaistīti darbībās nosūtīšanai siltums daudzus gadus un darbiniekiem dod augstākā prioritāte. Un darbinieki jūtas dziļi ģimenes siltumu. Turklāt tas veicina Kejian veselīgu un harmonisku attīstību.