Virtuvē un vannasistabā ūdensnecaurlaidīgs ieviešanas Process

Hidroizolācijas virtuves pareizi, ietekmēt nākotnes virtuves dzīvi un komfortu, mums piešķir lielu nozīmi un stingri īstenot. Tālāk sniegts hidroizolācija zem virtuves procesu ieviešanai un īstenošanai.

Pirmais solis: darīt labu darbu, hidroenerģijas projektu fonds

No drošības viedokļa, tualetes ūdens caurules un vadi iet virs ir labāka nekā ejot tālāk. Taču "partizānu" tikai labad saglabāšana, hidroenerģijas staigāt daudz atvērts sile vannasistabas un pat kaltu cauruma.

Otrais solis: tīrīt zāles saknes un sienām

Mājas apdarei ūdensizturīgs, iesaistot, balkona, virtuves, vannas istabas, bet uzmanības centrā ir vannas istaba. Pirmkārt, pieklauvēja pie sienas un grīda ar mazu metāla āmuru, ja tiek konstatēts, ka "tukša skaņa eksplodēt", nozīmē, ka ir jābūt daži hollowing, rok visi sadalīti. Ja jums ir nepieciešams, lai aizstātu sākotnējo vannas istabas flīzes, ķieģeļu kaltu uz sākotnējo pastu, mēs vispirms jāizmanto zemes leveling javas, ūdensizturīgs apstrādi, tas var izvairīties no ūdensnecaurlaidīgs pārklājums rada nevienmērīgs biezums noplūdes. Ūdensnecaurlaidīga pārklājuma slāņa bāzes, pirmā pelēku ādu ar lāpstu ar slotu, atbrīvoties no, putekļi, smiltis un citas gruveši, tīru, rūpīgi jātīra īpaši saknes kanālu, daļa no grīdas drenāža un drenāžas atveres virsmas konstrukcija.

Trešais solis: darīt labu darbu stingrs ūdensizturīgs

Visu veidu ūdens nevar mainīt tualetes, mēģiniet nevar mainīt; Ja jūs vēlaties mainīt, neizmantojiet cementa javu, lai aizpildītu tukšumu, jābūt trīs reizes, lai aizpildītu nepievienosit karalis. Vanna, Mazgātnes, virtuves izlietne un sienas malu, sienas stūra slot ūdensizturīgs šādās galvenajās daļās būtu jāpievērš īpaša uzmanība. Gumijas kompozītu sevis līmi ūdensnecaurlaidīgs pirts apdares lentaskvalitāte, virtuves apdare ūdensizturīgs materiāls ir vēlamais. Zemes ir sadalīts trīs apakš kopumi ir laika intervāls. Šādā veidā tas dod zemes cieta ūdensnecaurlaidīgs bruņas. Vannas istabas sliekšņa ir augsta nogāze, krāsotas, nepieļautu ūdens atplūdi, iet ārā no istabas, un akmens sliekšņa jālieto labi cementa javas nedaudz izvirzīti daži mitrās pastas nepievienosit karalis.

Ceturtais solis: pievienot elastīgo ūdensnecaurlaidīgs pārklājums

Māju uz ilgu laiku, grūti nepievienosit King tiks izvilkti elastīgo pārklājumi norēķinu un dzīves, tādējādi zaudējot ūdensnecaurlaidīgs efektu. Tātad ir nepieciešams pievienot otrā apdrošināšana - elastīgā ūdensizturīga krāsa. Vispārēja vai dušas uzgalis ir instalēta 1,8 metrus vai, ja zemo ūdensizturīgs, ilgtermiņa aerosolu, kas rada ūdens iemērc siena, siena miltrasa, sienu apdares pārklājums vai flīžu noņēmējiem un tā tālāk. Bez dušas sienas 1,5 metri, var darīt, bet, lai nostiprinātu ar ūdeni, 1,8 metrus augsts vienotu principu. Turklāt vannasistabas renovācijas gaismas ķermeņa sienas vai self būvēts gaismas ķermeņa sienas, ieteicams darīt augšējā ūdensnecaurlaidīgs augstumu.