Apmierinātu Kejian "14 China International & jumta hidroizolācijas Expo..."

TĶīnas valsts veidošanas ūdensnecaurlaidīgs asociācija (CWA) viņš ir sponsorējot 14 China International Roofing & hidroizolācijas Expo, July 14-16, pie Shanghai World Expo izstāde & Convention Center. Expo iezīme dakstiņu un hidroizolācijas materiālu, izolācija, līmes un aksesuāri.


Ķīna ēkas hidroizolācijas Association(CWA) ir apņēmusies apkalpo locekļi, hidroizolācijas rūpniecības, valdību un sabiedrību ar mazinot lomu, kā arī valsts intereses, likumīgās tiesības un intereses, locekļu un sociālās ētikas aizbildni.


Ķīna ēkas hidroizolācijas Association(CWA) mērķis ir veicināt veselīgu attīstību hidroizolācijas nozarē Ķīna caur regulēt tirgu un veicināt godīgu konkurenci. Ir apstiprinājusi Ministry civilās lietas cilvēki's Ķīnas Tautas Republikas 2009. gadā Ķīnas valsts ūdensnecaurlaidīgs ēkā Mterials Industry Association pārveido ēkas ūdensnecaurlaidīgs Ķīnas Nacionālā asociācija.


Tad, Kejian Holding būs kopā ar jums kopā, lai apspriestu ūdensnecaurlaidīgs tehnoloģija, mūsu kompānija, kas specializējas ražošanas blīvējuma lentu, butil hermētiķu, Paint miglas Coagulant produktu, ir visvairāk skala, butil hermētiķis, līmlentes ražotājs Ķīnā. Mēs vitrīna mūsu produktu jomā, ūdensizturīgs, ceram uz sadarbību ar jums par sadarbību un apmaiņu.