Kemperu Seal ūdensizturīgs un skaņas pastiprināšana

RVpazīstams arī kā andquot ripu houseandquot; gan andquot; realandquot; un andquot; carandquot; divas lielas funkcijas, bet savu īpašumu vai automašīnu, ir pārvietojams, no mājas, auto bāzes nodrošinājumam. Saskaņā ar tirgus izpētes, globālos #39; s auto tirgus ir sākotnējā stadijā, mazāk kā 1/10000, auto ražotāju ražošanas tehnoloģiju īpatsvars arī ir jāuzlabo, ūdensizturīgs un izolācija no pastiprinātas auto, lai dalītos ar jums.

1. automašīnas salona troksnis. Troksnis var izmantot, lai samazinātu transportlīdzekļa iekšējās struktūras rezonanses radīto troksni. Skaņas izolācijas mašīnas durvis, grīda, jumta, kapuce un citas daļas, filmu būs plosītos pie papīra un saķeres lietojumprogrammas vietnes un izmantot rullo sēšanās.

2. blīvēšanas un hidroizolācijas ārējā savienojuma vietas RV.Butilgumijas lentiizmanto ūdensnecaurlaidīgs membrānas, stikla durvis, auto interjerā, ietīšana sloksnes virsgaisma, sānu logu roņu ūdensnecaurlaidīgs līmi. Plastmasas spainis, līmes līme sūkni līnijas, pielāgojot sūkņu spiediena, temperatūras kontrole, cementa; daudzums līme, noraut atbrīvošanas papīra saķeres un blīvēšanas var piemērot šajā vietnē.

3 Pastiprinātas līmi lapa: automobiļu tērauda plāksne: DRS, virsmas cinkota vai organiskas metāla plāksne, alumīnija pārstrāde, naftas plate (ne vairāk kā 3 G /m2, tajā pašā laikā eļļas) un elektroforēzes krāsu izārstēt, lai stiprinātu tērauda stingrība, samazināt troksni (izsekošana) un vibrācijas novēršanas efekts. Noraut filmu uz papīra, saķeres daļas piemērošanu un saspiesta ar 160 grādu-210 grādi pēc Celsija, 30-60 min augstu temperatūru konservēšana.