[PK Match] Lai kalšanas dzelzs, viens ir jābūt spēcīgam; Zaļā zirga sēkšana bez zirga noslaukšanas


Lai izveidotu dzelzi, tam jābūt stipram; naudas sods zirgs, bez zirga noslaukuma. Ja mēs vēlamies veidot labāku zīmolu, mums ir jāsasniedz seši mērķi: izturības ideoloģija, labs gars, spēcīgas spējas, vairāk jāapsver, labi jāuztver un labāki produkti.

Cilvēka debates ir daudz svarīgākas par Džudinga dārgumu; trīsdimensiju mēle, kas ir lielāka par vienu miljonu no sadalījuma. Laba daiļrunība ir vissvarīgākā pārdevēju ditise. Šim nolūkam Kejian Holding rīko ceturto "Sales Executive" PPT runas konkursu.


Šajā konkursā paklausība agrākajam stilam, saturs pieprasa, lai pārdevēji izmantotu savus stiprās puses, tirgus izpratnes, produktu zināšanas un profesionālās iemaņas PPT veidošanā. Mērķis ir ļaut visiem dalībniekiem dalīties zināšanās savā starpā.


Konkursa laikā katrs pārdevējs devās, lai runātu pēc kārtas. Visi viņiem ir pilns ar asprātīgām piezīmēm. Mierināmās runas parādīja konkurentu sākotnējo viedokli un jaukto spēju.

Vacuum Sealing Tape for sales

Kejian Polymer Materials PPT runas


Vacuum Sealing Tape manufacturers

Kejian Polymer materiālu apmaiņa ar zināšanām


Pēc tam, kad konkurenti, kuri sniedz runu, tiesneši sniedz integrētu marķējumu atbilstoši viņu izteiksmes spējām, vizualizācijai un kontroles laika spējām. Mūsu priekšsēdētājs Wu, iekšzemes pārdošanas direktors Hu un eksporta tirdzniecības direktors Chen kungs sniedza savus komentārus. Ne tikai norāda uz viņu labākajiem uzskatiem, bet arī par viņu nepietiekamību. Viņi palīdzēja visiem konkurentiem vairāk uzzināt par sevi.


Vacuum Sealing Tape suppliers


Pēc krasā apgalvojumiem Xuezhi Li, Mark Wang un Doris Wu (sievietes nav zemākas par vīriešiem) uzvarēja trīs.

Vacuum Bagging Tape manufacturers


Jūs sapratīsiet guvumus un zaudējumus, ja uzņemsit cilvēku kā spoguli. Kejian Holding elites var uzzināt vairāk par produktiem un ātri uzlabot sevi. Mēs veltām organizēt sarežģītu komandu, veidot pozitīvu atmosfēru, un visbeidzot mēs ceram sasniegt vadošo zīmolu domēnā.

Vacuum Bagging Tape suppliers