Iemesli un risināšanas metodes, kā tērauda plāksne ūdensizturīga krāsa

Krāsu tērauda plāksne jumts ar to ērta un ātra konstrukcija, augsts izmantošanas koeficientu un citas īpašības, betona jumta, būvniecības jomā, ir plaši reklamēti un izmantota. Sakarā ar ražošanas, uzstādīšanas līmenis ir nevienmērīga, krāsu tērauda plāksne jumta noplūde problēma ir īpaši svarīga, ūdensizturīgs kļūst sarežģīta problēma. Šāda kombinācija mūsu pieredzi un galvenie iemesli noplūdes un risinājuma daļa.

Galvenie noplūdes cēloņus krāsu tērauda plāksne jumta un tā risinājums:

butyl sealant for proof

1 jumta stiprinājumi un skrūves uz ūdens noplūdi. Šis fenomens radās galvenokārt dubultās krāsa tērauda plāksnes un kārtu krāsainu tērauda jumtu, būvniecības procesu, pieskaroties strāvas ir liekais svars, gaismas, jo skrūves Dapian, atspoguļojumu, var padarīt sevi, pieskaroties gumijas starplikas konkurences zudums vai ieliekta, jumta pilienveida noplūdes un siltuma izolācijas kokvilnas iemesls uzkrājas, daudzi nedaudz padara mickle, noplūdes veidošanos. Sevis pieskaroties skrūves overexert būvniecībā ir gumijas spilventiņu bojājumus, gumijas spilventiņu, kas ātri noveco drīz zaudēja ūdensnecaurlaidīgs efektu.

Risinājums: nomainiet gumijas paliktnim un skrūvi stāvoklī ievietot stikla līmi, naglu galvu ir wrap virs 5MM.

2 krāsu tērauda plāksnes klēpja mutes noplūdes. Nevienmērīga krāsas tērauda jumta hidroizolācijas ārstēšanas aģents suka pārklājumam, hermētiķu, ar pārklājumu, celtniecības tērauda bāzes un burbuļi, krāsu lipīgu materiālu kvalitāte ir slikta, novecošanās rezultātā strauji.

Risinājums: lap joint hermētiķu krāsu tērauda plāksnes ir vissvarīgākais, spēlēt līmes krāsu plates ir sadalīta divos veidos: iekšpusē ar līmi, prasības nekad jāapstrādā, piemēram, butil hermētiķis. Aktuāliem līmi pēc konservēšanas, ar noteiktu elastību, kā neitrālu silikona gumijas suguns novietotās alumīnija folijas ūdensizturīgam lente.

3 ridge ūdens noplūdi. Pārāk augsts ridge crest, jumta segumu nevar garantēt ūdensdrošs; garenvirziena locītavas uz māla vai silikagelu, veidojas plaisas un noplūdi; jumta segumu plate garenvirziena locītavas tiek savienoti kopā kniedes, termisko izplešanos un saraušanos spēks nav pietiekami pull off kniežu, mīkstais formu; Deckplatten un jumta plāksnes starp aizbāzni ieguldīšanas darbības kuģa jumta vai kontaktdakšu izvietošana nav standartizēta un pie noplūdes veidošanos.

Risinājums: jumtu segumu plaši daži arī nogāzes atrast galvenos punktus; kopīgi nosaka butil māla vai silikagelu; Nomaiņa šūšanas nagla; aizbāzni un tērauda plāksnes atbilst formas, bloķēšana, ar ko nosaka vadītājs būtu deleģētas butil māla vai silikagelu.