Pārdošanas nodaļas beigās gada konference

Kejian saimniecības2016 tirdzniecības departamenta kopsavilkuma gada beigās konferencē, kas notika veiksmīgi

Jaunā gada sākumā, viss iegūst jaunu izskatu. Februāris 5, 2017, visus pārdošanas elitesgathered galvenā biroja, lai piedalītos 2016 beigu kopsavilkuma conferenceof pārdošanas nodaļā, atmosfēra ērtas, pārdošanas personāla morāle satraukti, Kejian pilna cerību un ticību 2017.

kejian

andquot; Homeopātiskās contrarian sadalīti Councilandquot;.

Despitethe ķīmiskā rūpniecība zemas ekspluatācijas un daudzām citām problēmām, 2016, Kejian joprojām gain30 % pieaugumu, un vēlreiz iestatiet 2017 pārdošanas targetof grow30 %! Tā nav atdalāma no mūsu centieniem thatupgrade produktu un vadības kvalitātes nepārtrauktu inovācijas un stabilu vadību, arī mūsu stingra pārliecība un nepārtraukti kāpelēt.

butyl tape manufactory

HU zhenping, pārdošanas nodaļas vadītājs veikts visaptverošs kopsavilkums un analysisfor 2016 pārdošanas darbā Kejian Holding.This tajāiekļauj #39; s pārdošanu līdz jaunu augstas, un tas ir mūsu augstas kvalitātes produktus un uzticamu servicethat uzvarēt daudzas slavēt no klientiem, kuriem nav atdalāma no effortsof katram darbiniekam, bet arī effortsof katru avangards pārdošanas komandas. Tajā pašā laikā, Hu madenew plānošanas un deploymentfor 2017 Jaungada uzdevumus, anddeployment.

Elites pārdošanas nosaka savus mērķus, un ģenerālis ManagerWu Haitao izvirzīt hisproposals un uzlaboti veidi, kā mērķis bija šo pārdošanas mērķus un encouragedinnovation un aktīvu darbu.

Veicināt pārdošanas personālam, lai panāktu lielāku panākumu labāku un enhanceenthusiasm visa personāla, General Manager Wu Haitao arī atbrīvo companyand #39; s apsaimniekošanas plāna un īstenošanas noteikumiem, izmantot spiedienu un powerto uzlabot efektivitāti un entuziasmu pārdošanas darbiniekiem un darbiniekiem.

vacuum bag film factory

No vienpadsmit gadus atpakaļ, Kejian appearedunknown lai todayand #39; s internacionalizācijas uzņēmumos, Kejian alwaysshowing poza alpīnists, uzņēmums būs izveidot idejas thefuturethatthought determineswealth un determinesvalue produktu!

Uzņēmums, kā vienmēr, izstrādāt jaunus produktus un pakalpojumus, piemēram, enerģijas taupīšanas, emisiju samazināšanu, trokšņa samazināšana, videi draudzīgāku un ietekmīgāka lietotājus ar mūsu pieredzi un jākoncentrējas mainīt pasauli, ar mūsu novatorisku produktu un pakalpojumu celt jaunu vērtību pasaules un saņemt mūsu atgriešanās process klientu atzīšanu!

Gadu pēc gada jaudīgākas, gadu pēc gada labāku sniegumu, gadu pēc gada vienotāku sirdis, visi stāsta determinationto uzbraukt kāpumus un kritumus pēdējos 11 gados. Vēja, lietus un varavīksnes ir kļuvusi par pagātni, Kejian kāpt anotherpeakwhich isbeyond sevi!

Lai gan kāpšanas ceļu stāvas, neatkarīgi no tā, kā highthe mountainis, to nevar apturēt progresu, un neatkarīgi no tā, kā tiks hardit tempu, incan't bloķēt noteikšana ar skatu uz kalniem. Kejian saimniecības-- 2017, sākot! Cīnīties!

kejian