Hermētiķu klasifikācija pēc Vulcanization

Mitrs gaiss tipa konservēšanas hermētiķis: šī tipa ofcuring hermētiķu sēriju izmantotu gaisa mitrumu. Tas galvenokārt sastāv no viena componentsilicone gumijas un poliuretāna, polysulfiderubber. Polimēru saistvielas saturošu aktīvo gēni. Var reaģēt ar ūdeni, gaisu formCrosslinks hermētiķi konservēšanas stājas networkstructure. Mitruma atmosfērā asvulcanization katalizatori.

Ķīmiskā konservēšana hermētiķis: divu komponentu, poliuretāna, silikona, polysulfide gumijas, neoprēna gumijas un epoksīda sveķu hermētiķu ietilpst šajā kategorijā ir vispār pilnīgs curingat istabas temperatūrā. Dažas atsevišķas sastāvdaļas ofneoprene un chlorosulfonated polyethylenesealant un PVC Sol ielīmēt hermētiķis, kā spot welding automobiļu līmes ir addedunder ķīmiskā reakcijā pilnīgu izārstēt.

Siltuma pārejas tipa hermētiķi: dispersija izmantota ofplasticizer polivinilhlorīda sveķu andasphalt gumijas hermētiķu ir siltuma transitionof divu dažādu veidu sistēmām. Plasticizedvinyl sveķi ir šķidrā apturēšanu istabas temperatūrā uz stabilu, apkures andhardening gumijas-asfalta un plombēšanu karsta kausējuma līmi.

Oksidatīvā sacietēšana hermētiķis: virsmas žāvēšana ofcaulking vai hermētiķi stikla, kas ir typeof primāro sauss un daļēji sauso dārzeņu oilbase. Veida eļļas var būt rafinēts inpolymerization, pūšanas vai chemicalmodification. Kobalta naphthenate tiek izmantoti asdriers paātrināta žāvēšana virsmas ishardened svina naphthenate padara iekšējo andsurface sacietējušas mangāna naphthenate hardeninside efektīvāk.

Cietināšana ar šķīdinātāja tipa hermētiķi: šī isa šķīdinātāju bezmaksas līmi polimēru balstīta hermētiķis. Šīs kategorijas pārklājas galveno butil hermētiķis, augstu molekulmasu PIB, dažu grādu ofpolymerization metilakrilāta, chlorosulfonatedpolyethylene, neoprēna un citu hermētiķi.

Nav žāvēšanas var neatgriezeniski plastmasas plombas: thistype hermētiķu ir parasti iekļauti withpolybutylene, vidējā Molekulmasa ofpolyisobutene, augstu viskozitātes non-adhesivematerials stirēna oksīds bāzes eļļu, piemēram, notvegetable eļļas, putu pusi no žāvēšanas naftas orbutyl gumijas bāzes hermētiķis.