Shen Haiquan, Šešanas pilsētas, Džangas un viņa partijas finanšu direktors ieradās apmeklēt un izmeklēt

2019. gada 26. aprīļa pēcpusdienā Šešenas pilsētas Finanšu institūta direktors Šens Haiquans, Attīstības biroja, Ķīnas bankas un Ķīnas Jiangsu bankas skolotājs Zhang ieradās izpētīt Kejian uzņēmumu. Wu Haitao, uzņēmuma priekšsēdētājs, sirsnīgi uzņēma viesmīlības vadītājus ar uzņēmuma vecāko vadību. Priekšsēdētājs Vu Haitao sacīja, ka viņš ir ļoti pateicīgs direktoram Šenam par ieguldīto vērtīgo laiku, lai ierastos uz mūsu pētījumu un konsultāciju darbu. Sanāksmes laikā priekšsēdētājs Wu informēja direktoru Šenu un Džan kungu un viņa partijas par uzņēmuma attīstības procesu, produktu pielietojumu un citu saistītu informāciju, pateicoties pilsētas pašvaldībai par atbalstu un bažām visā tā laikā. Kedžians var ievērot ilgtermiņa stabilu attīstību, papildus paša uzņēmuma centieniem, valdības departamentiem atbilstoši uzņēmuma attīstībai sniegt atbilstošu atbalstu.

图片1

Direktors Šens sacīja, ka šīs zinātniskās būvniecības vizītes galvenais mērķis ir izprast uzņēmuma vispārējo biznesa situāciju, sniegt priekšlikumus uzņēmuma attīstībai, risināt uzņēmuma praktiskās problēmas un palīdzēt uzņēmuma attīstībā Menedžeris Shen no Ķīnas Bankas un Jiangsu bankas menedžeris Zhang ir detalizēti izskaidrojis to attīstību, biznesa iespējas un pakalpojumus uzņēmumam. Abas puses ir panākušas vienošanos par sadarbības redzējumu.

Visbeidzot, Šens sacīja, ka valdība cer palīdzēt efektīvā uzņēmumā attīstīties, izmantojot efektīvas metodes, atbilstoši uzņēmumu attīstības vajadzībām, labāku pakalpojumu uzņēmumiem, efektivitātei un uzņēmumu kompresijai. Mēs ceram, ka uzņēmums turpinās attīstīties

un realizēt mēroga un efektivitātes "reizinātāju".