Specifikāciju, lai izmantotu izolācijas stikla karsta kausējuma butil

Izolācijas stikla karsta kausējuma butil ir divu komponentu poliuretāna hermētiķis un divu komponentu poli polysulfide hermētiķu un divas sastāvdaļas silikona hermētiķu, dobu stikla karsta kausējuma līmi dobu stikla pirmais zīmogs būs līme ražošanu. Insulating stikla karsta kausējuma butilgumijas ar dažāda lieluma un izolācijas stikla karsta kausējuma butil līme pārklāšanas mašīnas izmēri.

Insulating Glass Hot Melt Butyl

Jāpievērš uzmanība, veicot dobu stikla ar izolācijas stikla karsta kausējuma butil līmes:

1, dobu stikla alumīnija nodalījumu tīra un rezerves.

2, karstā izkust butil hermētiķu presēt balona uzsildīšana līdz 130-140 DEG C, termostats uztur nemainīgu temperatūru, spēlēt gumijas sloksne pārbaudīt vienotu, nepārtrauktu līniju, sloksnes līmi pārklāts dobu stikla alumīnija starplikas uz groove, nedaudz atdzesē un tīru stiklu spiediena sintēze dobu stikla pusfabrikāti.

3, lai pabeigtu externalists hermētiķu un pēc konservēšanas dobu stikla izstrādājumu.

4 ar strauju importa mašīnu ražošanas izmēriem, plastmasas cauruļu temperatūra ir jākoriģē 10-15 grādi pēc Celsija, un ekstrūzijas spiedienu no 150Mpa līdz 170 200Mpa, lentes atskaņošanu ir vienāda.

Piezīme: butila karstā izmantošanu kust uz tīru, tīru gumijas virsmu hermētiķis, virsmas nav stick ar netīrumiem, eļļas un šķīdinātājiem (piem., acetons, benzīns utt.) nevar valkāt off cimdi mati, piemērot darbībā. Kontaktu ar karsto līmi, kad dega, saskare ar gumijas cimdiem būtu tīrs un bez urbji vai citas piesārņojošas vielas, viegli pielīmēt līme. Butila karstā izkausēt hermētiķu 160 grādi pēc Celsija ir zem kontroles, ir stingri aizliegta vairāk nekā 170 grādos pēc Celsija, lai izvairītos no novecošanās plastmasas sadalīšanos.