Strong un jaudīgie United, Kejian un Jiuyuan kļūst par sadarbības stratēģisko partnerību

20. decembrī Kejian Holding un Shanghai Jiuyuan Petrochemical Co. , SIA (turpmāk tekstā - "Shanghai Jiuyuan") paziņoja, ka sadarbosies, lai kļūtu par stratēģisko partneri, abas puses cieši sadarbosies ar ūdeni saturošu poliuretāna līmes, poliuretāna karsta kausējuma līmes un citu tehnoloģiju un lietojumu jomām.

image.png

Kejian vienmēr ir apņēmusies meklēt partneri, kurš ir vadošā tehnoloģija ūdens bāzes poliuretāna līme, PU karstās izkliedēšanas līmes un citu produktu ar neatkarīgu zīmolu nozarē. Lai aizpildītu tukšo iekšzemes augstas klases ūdens bāzes līmi kas ir ilgu laiku ārvalstu zīmolu monopols. Šanhajas Džiujuanas alianse ir "trīs trīs trešdaļa": debesīs veidota spēle, ielieciet pērles un nefrītu kopā, ludziet tos pašus ideālus un sekojiet vienam ceļam. sanāksme, Sheting Chen, GM Jiuyuan un Xianping Chen, tehniskais direktors pārstāvis apsprieda un analizēja orientāciju uz tirgu, nākotnes tirgus izkārtojumu un iekšzemes augstākās klases ūdens līmes darbības režīmu ar Haitao Wu, priekšsēdētājs Kejian un Zhenping Hu, Xuesong Chen, Kejian.Wu Haitao tirdzniecības direktori, Kejian prezidents, sniedza īsu ievadu Kejianas attīstības vēsturē un turpmākajā stratēģiskajā plānošanā līdz augstam Jiuyuan līmenim, sacīja, ka abas puses vadīs pr "papildu priekšrocības, sadarbības inovācijas, patiesa sadarbība, kopīga attīstība". Resursu sadale veicina padziļinātu sadarbību starp abām pusēm tādās jomās kā tehnoloģija, talants un bizness, lai kopā labāk un spēcīgāk un lielāki.

Šī augsta līmeņa sanāksme starp abām pusēm ir nozīmīga ilgtermiņa stratēģiskajai partnerībai starp abām pusēm. Nodrošināt labu pamatu gumijas tirgus ilgtspējīgai, veselīgai un straujai attīstībai automobiļu, elektronikas, apģērbu, māju jomā un tā tālāk abām pusēm nākotnē. Atverot jaunu nodaļu sadarbībai nākamajā kapitāla līmenī.

Par Shanghai Jiuyuan

Shanghai Jiuyuan tika dibināta 1999.gadā , tā ir profesionāla kompānija, kas nodarbojas ar pētniecību un attīstību, ražošanu un pārdošanu adhezīvi. Produkti galvenokārt tiek izmantoti automobiļu interjera aksesuāru ražošanā, tekstila saliktajā rūpniecībā un sintētiskās ādas apstrādes rūpniecībā, kā arī citās nozarēs. automobiļu interjera aksesuāru nozarē, tehnoloģija ir sasniegusi vietējo vadošo un starptautisko progresīvo līmeni.Own patentēto tehnoloģiju produktiem ar neatkarīgu intelektuālā īpašuma tiesības.Piemērošana un vides aizsardzības rādītāji var atbilst tehnisko standartu prasībām Eiropā, Amerikā un Japānā.

Par Kejian Holding

Kejian Holding ir dibināta 2005. gadā, pēc daudziem gadu ilgām grūtībām, lai sasniegtu kādu mērķi, tagad ir kļuvusi par pētniecību un attīstību, ražošanu, pārdošanu kā vienu no augsto tehnoloģiju uzņēmumiem. Kejian ir vairāki patentu tehnoloģiju sasniegumi un progresīvas ražošanas tehnoloģijas .Kejian ir veicis izdzīvošanas kvalitāti, biznesa filozofiju ar kredītu attīstībai. Tā ir kļuvusi par vadošo zīmolu butilu līme pasaulē. uzņēmuma darbības rādītāji ir straujš pieaugums no 2005.gada līdz mūsdienām, vidējais gada pieauguma temps sasniedza 96%. Tas ir uzkrājis daudzus augstas kvalitātes lietotāju resursus automobiļos, stiklšķiedras, celtniecības nozarē. Kejian ir izveidojis ilgtermiņa ilgtermiņa cieša partnerība ar vadošajiem uzņēmumiem šajā nozarē.