Bishanas pilsētas partijas komitejas sekretārs Sauls Čujuns apmeklēja mūsu uzņēmumu izmeklēšanai

5. marta pēcpusdienā Šanhajas Bišanas pilsētas partijas komitejas sekretārs Sauls Čujuns ieradās Kejian Polymer Materials (Shanghai) Co., Ltd., lai pārbaudītu jaunā vainaga pneimonijas epidēmijas novēršanas darba ieviešanu, un iepazīstināja ar 1000 maskas uzņēmumiem pilsētas partijas komitejas vārdā.

640

Uzņēmuma priekšsēdētājs Wu Haitao pavadīja uzņēmuma vadību. Sekretārs Sauns apmeklēja uzņēmuma biroja teritoriju, lai saprastu uzņēmuma darba atsākšanu un uzņēmuma darbības statusu, kā arī detalizēti noklausījās ziņojumu par uzņēmuma darba atsākšanu un ar epidēmiju novēršanu un kontroli saistītā darba īstenošanu. Mēs apstiprinājām uzņēmuma centienus novērst un kontrolēt epidēmiju.

640 (1)(1)

640 (2)

Sekretārs Suns uzsvēra:

Pašlaik jauni dati par epidēmijas situāciju ir samazinājušies, taču mums joprojām ir jāiedziļina izpratne, jākoncentrē centieni un jāstandartizē profilakses un kontroles darbs. Veica visaptverošas korporatīvo antikontroles mehānismu, gājēju plūsmas kontroles, temperatūras mērīšanas un garāmbraucošo personu reģistrācijas pārbaudes un sniedza norādījumus, pamatojoties uz mūsu uzņēmuma darba atsākšanas reālo situāciju.

640 (4)


Priekšsēdētājs Wu Haitao teica:

Paldies pilsētas partijas komitejai un valdībai par mūsu uzņēmuma vadību. Mēs uzstājam uz "paturiet savas durvis un kontrolējiet savus cilvēkus"; darbiniekiem, kas atgriežas, atkārtoti apstipriniet maršrutu un pieprasiet 14 dienu laika izolāciju; sakārtojiet darba virsotni, izvairieties no personāla koncentrēšanās, sakārtojiet divus risinājumus darbinieku mājas birojam un uzņēmuma cīņai; ziņojiet par ķermeņa temperatūru divas reizes dienā darba grupā un reģistrējieties tiešsaistē - uzņēmuma vadības darbinieki vienmērīgi mēra biroja darbiniekus, un mājas un izolētie partneri regulāri apzinās ķermeņa temperatūru.

640 (3)

Sekretārs Suns sacīja:

Uzņēmuma vadības un kontroles vadošā grupa turpinās veikt pārbaudes, pārraudzīs stabilas epidēmiju novēršanas un kontroles darba sistēmas izveidi, palielinās korporatīvā personāla, īpaši ārzemnieku, kontroli un patiesi īstenos epidēmiju novēršanas un kontroles darbu līdz galam.

Visbeidzot, uzņēmuma priekšsēdētājs Wu Haitao teica, ka kā partijas biedrs un uzņēmuma vadītājs, saskaroties ar epidēmiju, zinātnisko politiku, precīzu epidēmijas novēršanu, koncentriski uz augšu un uz leju, un pārvariet grūtības! "