Kejianas pārdevēju trešās sesijas prezentācija un ceturkšņa sanāksme

Kejjānas pārdevēju trešā sesija un ceturkšņa sanāksme

【Īsumā īsumā 1】

Kejianas pārdevēju 3. sesijas prezentācija

The 3rd session presentation of Kejian salesmen

Lai uzlabotu tirgotāju runas un daiļrunības spējas un uzlabotu profesionālo kvalitāti, mārketinga nodaļa ir trešā pārdošanas darbinieku prezentācijas sesija, lai padarītu jauno spēku vairāk integrētu ģimenē. Nesen Kejian pārdevēju prezentācijas konkurss tika veiksmīgi notika.

13.maija pēcpusdienā konkurss tika oficiāli atvērts Šanhajā. Konkursā pārdevējs veica savas prezentācijas, ņemot vērā viņu stiprās puses. Konkursa laikā pārdevēju cilvēki izteica rindu pirms spēles sacensību loterijā. Runas beigās pārdevējam bija vērtējums. Ģenerāldirektors haitao Wu, pārdošanas menedžeris zhenping Hu, ārējās tirdzniecības vadītājs xuesong Chen un citi cilvēki, kas uz vietas komentēja PowerPoint un pārdevēju prezentāciju. Tāpēc pārdevējiem ir iespējams noskaidrot viņu talantus un potenciālu.

Kejian salesmen in  automotive

Wu haitao, galvenais vadītājs, apkopoja konkursu pēc visa procesa. Pēc tam uzvarētājiem tiek piešķirti attiecīgi goda sertifikāti, ģenerāldirektors haitao Wu, pārdošanas menedžeris zhenping Hu un ārējās tirdzniecības vadītājs xuesong Chen. Mērķis ir veicināt darbinieku progresu kopā. Visā pēcpusdienā uzstāšanās notiek deviņos pārdevējus. Un tas ne tikai mobilizē pārdevēju runu, bet arī veicina paziņojumu par lielisku pārdošanas pieredzi. Ke jian turpinās organizēt pārdevēju runas konkurenci un uzlabos viņu daiļrunības spējas.

The successful close of first quarter sales meeting .jpg

【Īsumā īsumā 2】

Pirmā ceturkšņa pārdošanas sanāksme tika veiksmīgi pabeigta.

- Iedvesmoja uzticību un cīnītos par jaunu ceļojumu

14.maijā notikusi savlaicīga pirmā ceturkšņa pārdošanas kopsavilkuma sanāksme Kejian Holding.

Tikšanās laikā piedalījās Kejian Holding ģenerāldirektors hai-tao Wu, pārdošanas menedžere zhenping Hu, ārējās tirdzniecības vadītājs xuesong Chen, rajona biznesa direktori, pārdošanas elite, klientu apkalpošanas un mārketinga nodaļa.

The first quarter sales meeting

Sanāksme tika oficiāli atvērta plkst. 9.00, kuru vadīja pārdošanas inženieris xing-bo Vangs. Pārdošanas menedžere zhenping Hu 2017. gada pirmajā ceturksnī analizēja pārdošanas apjomus. Viņš norādīja, ka pirmā ceturkšņa rezultāti ir par 60% augstāki nekā pagājušajā gadā, kā arī spilgti darba vietas un trūkumi. Otrajā ceturksnī mēs izvirzām galveno uzmanību pārdošanas atveseļošanai. Tajā pašā laikā viņš ierosināja uzņēmējdarbības pamatu: viens ir atkarīgs no uzticamas personas. Un otra ir attiecību tīkls. Turklāt svarīga ir arī uzņēmējdarbības sasniegumu izpratne un biznesa mērķa izjūta. Mārketinga nodaļai pastāvīgi jāuzlabo tīkla mārketinga un dizaina darba spējas. Tad pārdošanas elite ziņoja par pirmā ceturkšņa pārdošanu un otrā ceturkšņa plānu.

Kejian salesmen in construction

Wu klausījās rajona biznesa direktoru un pārdošanas elites sanāksmes ziņojumā. Tad viņš ierakstīja katras pārdošanas elites problēmas un trūkumus un attiecīgi sniedza norādījumus. Pēc sanāksmes Wu apkopoja, ka pilnīgi apstiprināja pārdošanas pabeigšanas pirmajā ceturksnī un izvirzīja četrus punktus rajona biznesa vadītāju un pārdošanas elites: viens ir pieprasīt visu personālu aktīvu darbu; Otrkārt, pārdošanas cilvēkiem vajadzētu pievērst uzmanību kontaktu pārdošanai. Trīs ir izcilības sasniegšana un mūžizglītība. Ceturtkārt, mums vajadzētu uzsvērt, ka visam personālam vajadzētu būt novatoriskam domātam.

Kaut arī mērķis pirmajā ceturksnī bija pārspīlēts, ir svarīgi saglabāt krīzes apziņu. Līdz ar iespējām un izaicinājumiem, ar mums ir cerības un grūtības. Mēs ceram, ka katra tirdzniecības elite sekos soļiem uz priekšu un attīstīsies kopā ar Kejianu! Ielieciet savus piedurkņus, lai strādātu vairāk un uzmundrinātu!

 

work harder and cheer up