Suzhou ūdensnecaurlaidīgā institūta vadītāji Apmeklējiet Kejian

4. aprīļa rītā profesors Šen Chunlins, profesors Chu Jianjun, Wang Yufeng un Kang Jie, Houzou celtniecības materiālu hidroizolācijas materiālu dizaina institūta profesors Ķīnā, sadalīts vienā rindā.Pievienots Wu Haitao, priekšsēdētājs Kejian un citi līderi atnāca uz mūsu uzņēmumu izmeklēšanai un norādījumiem.

QQ图片20190404153212

Suzhou Waterproofing Institute vadītāji vispirms uzklausīja mūsu uzņēmuma inženieri Li Xuezhi, kurš iepazīstināja ar uzņēmuma situāciju.Šajā dokumentā sniegts īss apraksts par uzņēmuma attīstību, datortehnikas ieviešanu, lielumu. Uzņēmums, nozares nozare un tā tālāk. Tajā pašā laikā īsi tiek iepazīstināts ar produktu izmantošanu dažādās nozarēs un pazīstamajos kooperatīvajos uzņēmumos galvenajās jomās.

Pēc tam Wang Mingjun, Tehnoloģiju departamenta Tehniskās un kvalitātes departamenta vadītājs, iepazīstināja ar jauno eksperimentālo ēku mūsu nodaļā. Aprakstīts testa centra sākotnējais nodoms mūsu kompānijas atvēršanā. Laboratorijai ir detalizēti izmantota ROHS, GOS un tamlīdzīgu vielu noteikšanas tehnoloģija, kas aptver blīvumu, cieto vielu saturu, iztvaikošanas ātrumu, iekļūšanu, viskozitāti, viskozitāti, pelnu, sākotnējo viskozitāti, pagarinājumu. pauze, plīsuma izturība, ekstrūzijas īpašība, augsta temperatūras izturība, sagrūšana, zemas temperatūras elastība, izturība pret aukstumu un atdalīšanās spēks, testa priekšmeti, piemēram, bīdes izturība, stiepes izturība, fiksēta pagarināšanās, ūdens izturība , amortizācijas zuduma faktors, sadegšana, smarža, izsmidzināšana utt. ir aprīkoti ar pilniem testa instrumentiem un aprīkojumu. Periodā Suzhou hidroizolācijas līderi itute arī pilnībā atzina mūsu uzņēmuma un uzņēmuma produktu un tehnoloģiju spēku. Apsveriet butilgumijas, silikagela, poliuretāna hermētiķa, ūdens bāzes keramikas flīžu līmes, putu betona valsts standartus un nozares standartus. Uzņēmuma jauno produktu pielietojumu un pamattehnoloģiju atbildes ir mūsu uzņēmuma priekšsēdētājs Wu Haitao.


QQ图片20190404153154

Padziļinātajā apmaiņā starp abām pusēm abi rezultāti ir gūti, un viņi ir uzzinājuši vairāk par zināšanu aizzīmogošanu un piemērošanas jomu. Tajā pašā laikā profesors Šen Chunlin no Suzhou hidroizolācijas institūta arī paskaidroja: vēsturē izstrādājot hermetizējošus materiālus, piemēram, butila līmi, silikagelu un tā tālāk. Mūsu līderi arī izrādīja lielu interesi saprast vairāk nozares zināšanu.

Pēc tam priekšsēdētāja Wu Haitao vadībā viņš pavadīja Suzhou hidroizolācijas institūta vadītājus, lai apmeklētu šo vietni un vadītu viņus. Pirmkārt, apmeklēja laboratorijas ēku, izpratni par eksperimentālajiem instrumentiem un testa priekšmetiem utt. devās uz mūsu rūpnīcas ražošanas darbnīcu un ieviesa dažus no ražošanas procesa produktiem. Šajā laikā Suzhou hidroizolācijas institūta līderi augstu novērtēja mūsu produktu progresīvās tehnoloģijas, pielietojuma principu un tirgus izredzes.

QQ图片20190404153247

Visbeidzot, Suzhou hidroizolācijas institūta vadītāji ļoti optimistiski vērtē abu pušu sadarbību nākotnē, kā arī cer, ka šīs vizītes vadībā abām pusēm būs labāka attīstība un apmaiņa!